SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Proszę o pomoc !

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 334

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 21 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 33
Witam jestem nowy, opowiem trochę o sobie i co chciałbym zmienić :)
Mam 17 lat, wzrost 180, waga ok. 105-110 kg
Dzisiaj zapisałem się na siłownie.
Nie jestem otyły genetycznie, w czasie podstawówki byłem bardzo szczupły, zacząłem przybierać na wadzę głównie przez komputer i brak ruchu.
Chciałbym abyście mi pomogli w ułożeniu treningu, tak abym spalał tkankę tłuszczową i jednocześnie rzeźbił mięśnie . Bardzo was proszę o pomoc, ponieważ strasznie mi na tym zależy, żeby zmienić swoje życie, ale kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać, jakie ćwiczenia wykonywać na siłowni ? :)

Z góry dziękuje za pomoc !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 462 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4408
Tu się pomaga innym, a nie robi za nich.
napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2223 Napisanych postów 48365 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 268930
http://www.sfd.pl/Junior_SFD__pierwsze_kroki_na_siłowni_i_w_sporcie-f429.html  dla dzieci mamy specjalny dział junior sfd.

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 20191 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
proponuje skorzystać z pomocy specjalistów z zakresu odżywiania i treningu.
Przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie.
http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dieta - pomoc

Następny temat

Dieta początkującego Glodomora

Wywiad z Moniką Biedką Lee Priest w szpitalu! Leksykon suplementacji: Tribulus Terrestris Ulisses Jr. po raz pierwszy w Polsce! Low Carb - założenia, efekty, jadłospis Czy SAA mają wpływ na syntezę kolagenu? Jaki budyń wybrać? Jakie orzechy są najzdrowsze?