logo
zamknij zamknij

Proszę o pomoc. Rzeźba , masa. Ocena postępow

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 297

0 5 0
napisał(a)
Jakub333
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 20 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 537
Cześć
Nazywam się Kuba. Lat 21. Waga 94 kg. Staż na siłowni 11 miesięcy. + Rower
Dieta: Niestety tutaj słabo
PBF 25,3%
Piję białko

Początkowo moja waga sięgała 105kg. Zacząłem ostro ćwiczyć od końca maja 2016 r. Przez ten blisko rok bardzo dużo się zmieniłem.Siłownia praktycznie co drugi dzień, rowerem przez 4 miesiące(czerwiec-wrzesien) zrobiłem blisko 2400 km wtedy waga wyniosła 89kg. Od Października na stacjonarnym zrobiłem około 3000 km.Dziś ważę 94/95 kg ( 3kg mięsni, 1,2 Tłuszczu przez zimę). Starałem się zbić fat co mi się udało w jakimś stopniu oraz zbudowałem mięsnie ( mam dostęp do wagi dietetyka, swoje postępy od pewnego czasu monitoruje.
Aktualnie jestem w kropce. Nie wiem na czym się bardziej skupić . Budowie mięśni czy rzeźbą. Do tej pory jakoś sobie radziłem, potrafiłem to z sukcesem pogodzić. Jednak od pewnego momentu czuje niedosyt. Chciałbym dobrze wyglądać, żeby lepiej się czuć .
Poproszę o jakieś rady bardziej doświadczone grono. Wiem ze kazdy organizm jest inny.
Poproszę też jakąś ocenę mojej sylwetki, Czy to nie był zmarnowany czas
Pozdrawiam

Zmieniony przez - Jakub333 w dniu 2017-04-21 01:42:56
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 3915 Napisanych postów 89648 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 458845
Na pewno redukcja, przy takim bfie masa mija się z celem.

kto dąży do doskonałości - będzie zawsze wyższy nad mierność, lecz kto tylko o mierności myśli - jeszcze niżej spadnie.

napisał(a)
Jakub333
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 20 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 537
Do ilu zbijac ten PBF?
napisał(a)
deja vu
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 870 Napisanych postów 5890 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 146156
Jakub333
Do ilu zbijac ten PBF?

Do widocznych mięsni brzucha. Sugeruj się lustrem i obwodami, nie cyferkami na magicznej wadze dietetyka, tę traktuj jako ciekawostkę, nie jako wiarygodny wynik.

http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661.html#

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Modyfikacje w FBW 5x5

Następny temat

Plan Treningowy.

Tamilewska i Dmochewicz przegapiły zawody!

Sałatka z krewetkami

Jak wybrać dobre parówki?

Fałszywe ciężary i rekordy siłowe – po co ludzie to robią?

Pompki kobiet

Karol Małecki wyciska 80 kg hantle!!!

Plan treningowy dla początkujących kobiet

Ziemniaki a odchudzanie