SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 834

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17
Witam,

Mam na imię toni i chciałbym dowiedzieć się jak zwiększyć swoją masę.

Wzrost:177
Waga:74
Cel:Przytycie do 85 kg(w 6 miesięcy)

Od niedawna zacząłem ćwiczyć w warunkach domowych tzw. (pompki, hantelki, drążek)itd.
Cwiczę na poszczególne partię mieśni tj.(plecy, biceps, triceps, przedramię, uda, klata)
myślę że dieta w moim wypadku jest niemożliwa ponieważ nie ma zbyt duzo funduszy(lodówkę mam pełną ale nie mogę jeść systematycznie tego samego)myślę że porostu muszę wjęcej jeść.I tu moje pierwsze pytanie

Jak często i jakie dawki w gramach na dzień spożywać(białka,węglowodanów,tłuszczów i witamin)????????????????????????????????

Jakie suplementy byście mi doradzali spożywać dla mojej wagi i wzrostu??????????????????????????????????????

I czy to co założyłem jest dobrym pomysłem, i czy może się sprawdzić?????????????????????????????????????

Co wy doradzacie (jak przytyć w takim czasie)??????????????????????????

ASY

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 700 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3470
dieta niemozliwa jak to - wyjasnij ????

" NAJPIERW POCHŁOŃ WIEDZĘ A DOPIERO POTEM POŻYWIENIE "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17
poprostu niemam czasu i pieniędzy na ułożenie sobie diety typu wstaje o 7 i jem płatki albo godz. 16 jem ryż. mogę tylko co najwyżej dużo jeść bo mam pełną lodówkę ale ciągle co innego bo ja nie kupuje żarcia tylko rodzice.

ASY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 700 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3470
Ale nie uda Ci sie spozyc 5 posilkow porzadnych w ciagu dnia ???

" NAJPIERW POCHŁOŃ WIEDZĘ A DOPIERO POTEM POŻYWIENIE "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17
no uda ale mówie w diecie ważne jest systematycznie np. ryż poźniej np ,maślanka itd a ja mam ryż np. co 4 dzień a maślankę mam np co 3 dzień dlatego ciężko bybyło.

Ale żeby jeść 5 mocnych posiłkow to moge

ASY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 700 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3470
czyli jestes uzalezniony od dan przyrzadzonych przez rodzinke :) wszytko jest mozliwe ale musza to byc naprawde porzadne posilki (wartosciowe) jest do spelnienia ??? Jesli tak to bede mogl pomoc Tobie

" NAJPIERW POCHŁOŃ WIEDZĘ A DOPIERO POTEM POŻYWIENIE "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 700 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3470
dawaj na gg to pogadamy nr. 13633374

" NAJPIERW POCHŁOŃ WIEDZĘ A DOPIERO POTEM POŻYWIENIE "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna - kobieta

Następny temat

BŁAGAM O POMOC!!!

WHEY premium