SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o ocenę diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 471

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Szybkie pytania bez logowania.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 538
Witam, mam 178 cm wzrostu, ważę 63 kg, moim celem jest nabranie masy mięśniowej, w oparciu o ten artykuł https://www.sfd.pl/Robimy_masę-t39176-s0.html ułożyłem swoją dietę, całe zapotrzebowanie wyliczyłem zgodnie z tym co podane było w artykule, jestem ektomorfikiem. Planuję zacząć trening domowy przy użyciu hantli stosując jak najwięcej ćwiczeń złożonych, położę nacisk na przysiady, podciąganie, oraz inne ćwiczenia angażujące jak największe grupy mięśni. Uprzejmie proszę o ocenę mojej diety, póki co nie będę stosował dodania jeszcze 500 kalorii jak radzą w przeróżnych artykułach ponieważ tutaj jest taka rozbieżność, że człowiek sam nie wie co ma zrobić i kogo się słuchać, pozostaje tylko obserwować jednakże od jakiejś diety trzeba zacząć i potem dodawać. Na zakończenie dodam jeszcze że moja waga pomimo tego że mój obecny cykl odżywiania jest nieregularny i bardzo często jestem na wręcz deficycie stoi równo na tych 63, gdy przez jakiś czas podczas sesji jadłem dużo więcej słodkiego + piłem słodkie napoje to jednak pojawił się wzrost kilogramów ale wszystko błyskawicznie wróciło do normy. Posiłek potreningowy będę też zmieniał, do śniadania oraz posiłku o 18:30 będę dodawał świeże warzywa, nie dopisałem ich na rozpisce ale pojawią się.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Na początek wypełnij ankietę działu Odżywianie - znajdziesz ją w tym samym poście co zrzut.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 538
Wiek :20
Płeć : mężczyzna
Waga : 63
Wzrost : 178
Obwód klatki : 93
Obwód ramienia : 29,5
Obwód talii : 78
Obwód uda : 52
Obwód łydki : 33,7
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 18%
Aktywność w ciągu dnia : studia, trening siłowy 3x w tygodniu
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : brak
Odżywianie :brak uwag
Cel : przybranie masy mięśniowej
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : dobry, brak uwag
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : nie jestem zainteresowany suplementacją
Stosowane wcześniej diety : brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny, 85kg

Następny temat

Keto - kilka pytań

WHEY premium