SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o kilka porad dot. odżywiania

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1249

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 203
Witam!
Chiałbym prosić o kilka rad dotyczących poprawnego odżywiania.

Wstęp:
Od 1 lipca 2007 roku zacząłem regularnie odwiedzać siłownie, powód wizyt był prosty - moja domowa waga pokazała 117 kg!! Oczywiście podjąłem radykalne działanie by ograniczyć znaczną wagę. Przez pierwsze 4 miesiące ćwiczyłem 7 razy w tygodniu, w większości był to trening obwodowy oraz areobowy. Po tym okresie (aż do dzisiejszego dnia) ćwiczę 5-6 razy w tygodniu. Mój trening stał się bardziej kulturystyczny (większe ciężary, 8-10 powtórzeń itp. itd.). Równolegle zmieniłem dietę. Zacząłem jeść 4-5 małych posiłków dziennie, przestałem pochłaniać słodycze oraz danie fast-foodowe, odrzuciłem białe pieczywo oraz biały cukier (nie słodze herbaty oraz kawy). Dziś( 25 marca 2008 r.)waże 97 kg.

Moim celem jest kolejnych kilogramów tuszczu. Dolnej granicy wagowej nie ustaliłem.

Jakie (czy) odżywki stosować na siłowni, by był postęp w sile?

Unikam "spalaczy", ponieważ słyszałem jedynie negatywne opinie na ich temat.

Zaraz po treningu zażywam BCAA. I tak naprawdę jest to jedyna odżywka jaką stosuję. Czy powiniem brać białko, gainery? Jeśli tak, to czy mieszać z wodą czy mlekiem?

Myśl, to nie boli.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78
Ja ekspert w tej dziedzinie mowie: pij z mlekiem lepsze i smaczniejsze a tak w ogole musisz to brac ? a nie lepiej jesc zdrowo smacznie i sie duzo ruszac ? i w ogole slodkiego nie tykac ? Ile masz lat? Jedz rybki :)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 361 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15118
jest na forum chyab w podwieszonych nawet post z 10 poradami zywieniowy mi :) gainery i bialka nie sa ci potrzebne one s auzupelnieniem diety jak jzu sie zatzrymales w miejscu to znaczy ze pora rozpisac sobie konkretna diete all amsz w postach podiweszonych zycze powodzenia w dalszej redukcji :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12
Mam pytanie jak ja bym sie musial odzywiac??
Gram w football amerykanski na mojej pozycji potrezbuje szybkosci i sily przebicia jakom diete musze stosowac moze mi ktos rozpisac(sniadanie obiat kolacja i czy moge cos w miedzy czasie przekasic i co to moze byc) bede wdzieczny bo czytac na ten temat nie mam co bo jestem ciemny.
Waga: 76kg
Wzrost: 176cm
trening mam 2 razy w tygodniu po 3 godziny biegamy cwiczymy zwody i staramy sie poprawic osiagi biegowe.
Bardzo prosze o pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
l. wysłan, Ja ekspert w tej dziedzinie mowie: pij z mlekiem lepsze i smaczniejsze a tak w ogole musisz to brac ? a nie lepiej jesc zdrowo smacznie i sie duzo ruszac ? i w ogole slodkiego nie tykac ? Ile masz lat? Jedz rybki :)
_______________________________

l.przeczyt. art 64.
-------------------------
l. wysł. art 37.

nie mąc chłopakom w głowach, tylko sam sie weż za czytanie!

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12
Widze ze tu bardzo pomagacie az normalnie nie moge sie zdecydowac ktora diete wybrac. Naprawde
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
kamoleon tu nikt ci diety nie ułoży, możemy ci ją skorygowac, ułożyc musisz sam napewno potrzebujesz diety na mase, poczytaj podwieszone, wylicz BTW. i wklej do poprawy (bądz nie)

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 955 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6240
kameleon66 Chłopaku wcinasz się komuś w posta i jeszcze spamujesz. Jest taka opcja jak -"Nowy nowy temat"
Nie rób bałaganu Nunczaq
Pozdrawiam
Sorki Nunczaq za spam.
Pozdrawiam

hmmm :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebny link

Następny temat

Dieta na mase do oceny.

WHEY premium