SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prostujemy swoje plecy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 296372

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Dawaj.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 76 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5325
Powiedz Mawashi czy mając skoliozę można wykonywać martwy ciąg czy lepiej nie ryzykować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Jesli oczekujesz odpowiedzi tak lub nie to jej nie otrzymasz. Generalnie odradzam, ale to zalezy.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 76 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5325
A znasz jakieś alternatywne do odgięć w tył ćwiczenie na prostowniki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Martwy ciąg na wyciągu poziomym - sposób wykonania we wklejonym treningu.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 76 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5325
Wielkie dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1902
Byłem u tego speca z Yumeiho i jestem juz w lepszym humorze. Powiedział mi ze moge chodzic na siłownie tylko niemoge robic cwiczeni obciążających osiowo kręgosłup. Powiedział ze podstawa krzywienie sie kręgosłupów jest krzywa miednica bo to na jest ta podstawa podtrzymującą kręgosłup. Tak wiec osoba mająca krzywo położoną miednice nawtej kjak*********sport duzo ciwczy to i tak skolioze bedzie postępowała za to osoba która naweyt niecwiczy lecz ma prosto położoną miednice to u takiej osoby choroba może niepostępowac i cos tam sie jeszcze wyrownac o ile nasz ukąłd kostny jeszcze rosnie u facetów rosnie do 19-21 roku zycia u dziewczyn jest juz ukształtowany w wieku 16 lat bo szybciej dojrzewają. Zabiegi yumieho mają na celu korygowanie połozenia miednicy aby był prosto i stanowiłą podstawe dal prostowania kręgosłupa. Masazysta ten polecił mi duzo ruchu i wg mnie ma racje bo ruch to zdrowie. Lekarze z Konstancina mają jeden schemat działana pierw cwiczysz potem pakują cie w gorset który wg mnie więcej ma wad niz zalet bo osłąbia miesnie a an koncu jest zabieg do którego kwalifikują sie wszyscy z 45% i wiecej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rozszczep kręgosłupa ukryty (spina bifida occulta) - ten rodzaj rozszczepu jest dość często spotykany (ma go prawie 5 % ludzi) i rzadko powoduje kalectwo. Jest spowodowany małą wadą w jednym z kręgów najczęściej bez zmian w rdzeniu kręgowym. Na zewnątrz może mieć postać małego zagłębienia skóry lub kępki włosów na plecach. Wiele osób ma to schorzenie, ale zdecydowana większość nie ma żadnych dolegliwości lub nawet nie wie o chorobie. Dowiadują się zupełnie przypadkowo, gdy lekarze wykonają zdjęcie rentgenowskie brzucha przy okazji diagnozowania innych chorób. Taki pacjent jest bardzo przestraszony informacją, że ma rozszczep kręgosłupa, choć w większości wypadków to wiadomość nie będzie miała dla niego żadnych konsekwencji. Mam taka wade chyba moge na silke chodzic. Ralf masazysta yumeiho daje choc jakas gwarancje ze da sie ta miednice w tym wieku wyprostowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1902
Nikt ci zadnej gwarancji nieda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok a ile zabiegow Ci polecil?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening korygujący - dodatek

Następny temat

Mój trening

WHEY premium