SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosiłbym o ocenę diety ...

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1250
Witam ... prosiłbym o ocenę diety którą chciałbym zastosować

Posiłek I
====Jajecznica z 2 jajek z pomidorem
====Garść orzechów ziemnych
====Tran
====Zielona herbata

Posiłek II
====Pierś kurczaka
====Jakaś surówka z marchwi lub buraków
====Oliwa z oliwek

Posiłek III
====Śledź
====Szpinak

Posiłek IV ( przed treningiem )
====Pierś kurczaka
====Kasza gryczana

TRENING

Posiłek V
====Pierś kurczaka
====Biały ryż

Posiłek VI

====Twaróg
====oliwa z oliwek
====brokuły

Moje zapotrzebowanie to 2956 klc NA CAŁĄ MASĘ CIAŁA Z FATEM !! dlatego odpierniczyłem od tego 400 kcl wychodzi <<< 2556 klc >>>

B/T/W liczę na zasadzie 2.5g B/kg 2g W/kg reszta T
Na razie nie podaję bezpośrednich wyliczonych produktów bo nei wiem czy ułożyłem wszytko dobre ... jeśli potrzeba podam później jak będzie wszystko OK

Wcześniej nie stosowałem żadnej diety (przez ostatni miesiąc) tylko po prostu jadłem to co wyczytałem że można jeść ( bez wyliczania kcl)
Do tego biegi co dzień ... spadłem co prawda z 93Kg do 88Kg ale pewnie to woda albo i mi mięcho poleciało ... chociaż delikatną poprawę sylwetki w lustrze widzę ... na razie stoję w miejscu

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 19
Waga: 88
Wzrost: 174
Obwód klatki: 102
Obwód ramienia: 33
Obwód talii: 98
Obwód uda: 66
Obwód łydki: 43
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie ma pojęcia
Aktywność w ciągu dnia: Codzienny trening + prace domowe
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Motocross( weekendy bo na tygodniu nie mam czasu ), bieg , jazda na rowerze pływanie--- Wszytko wliczone w trening areobowy / interwały osobno
Odżywianie: Niezbilansowana dieta/jadłem to co było w domu akurat
Cel: Na początku raczej redukcja tak do 80 kg powinno być ok potem chciałbym zacząć ćwiczyć na większe i ładniejsze mięśnie
Ograniczenia żywieniowe: raczej nie mam
Stan zdrowia: zdrowy
Trening: 3Xtydodniu FBW+30min areoby / 2x tyg Interwały w niedzielę odpoczynek
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: dorzuciłem sobie Thermo speed extreme + L-Carnityne ale i tak stoję w miejscu bo nie obliczyłem diety , wcześniej nie brałem nic
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak
Stosowane wcześniej diety: brak



Jeśli o czymś zapomniałem proszę o uwagę ... prosiłbym także o w miarę szybką opinię bo chciałbym zastosować dietę jak najszybciej ..
Z góry bardzo dziękuję wszystkim !!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1250
No ok zobaczę jak będzie szło z michy ... a jakbym stał w miejscu po jakimś czasie to mogę ją zastosować czy to i tak nic nie da ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 977 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7585
bardzo ladnie to wyglada, ziemne zamien na wloskie o bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 730 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32781
Zależy także jakie proporcje, http://potreningu.pl/kalkulatory/kalorie 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1250
No tak wiem to będzie wyliczone ... Narazie chcę zapytać czy jest wszystko spoko z produktami ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1250
Mogę prosić o jakąś profesionalną opinię ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
Wg mnie posiłki wygladaja bardzo dobrze tylko te orzechy jak kolega wyzej napisał lepiej na włoskie zamienic choć jesli lubisz ziemne to w ostatecznosci tez moga byc , tylko oczywiscie nie zadne przetworzone tylko w skorupkach

co do tego ze nigdy nie obliczales kalorii to troche zle bo nie wiedziales czy jesz z ujemnym bilansem czy z dodatnim , teraz powinno szybko pójść jak bedziesz liczył , jesli po odcieciu tych 400 kalori nie pojdzie w dół przez dłuższy czas to utnij wiecej , oczywiscie aeroby to podstawa czasami basen tez jest dobrze odwiedzić



Zmieniony przez - rutkow w dniu 2012-05-25 17:58:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1250
Wielkie dzięki rutkow ..... No z tymi orzechami to jest tak że jednak wolę ziemne ... więc zostawię ale chyba to nie problem co do pływania to myślę że będę sobie hasał na basenik po treningu siłowym na zmianę z rowerkiem .... Czyli wszystko ok ? czy jeszcze jakieś uwagi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
jak bedziesz sie scisle trzymał diety i trenował systematycznie to efekty powinny być ładne , basen po silowni świetna regeneracja dla organizmu oczywiscie jak bedziesz spokojnie plywał bez żadnego wysiłku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1250
kumpel mi doradził żebym sobie dorzucił do tego Jabłczan i białko jako antykatabolik ... już to dawno kupiłem ale jeszcze nie stosowałem , zacznę od przyszłego tygodnia .... Mam tylko jedno pytanie czy jeśli będę miał ten trening + dietę na - oraz jabłczan i białko to nie wystąpi efekt przyrostu mięśni przy jednoczesnym utracie fatu ? Można na to liczyć czy raczej nie bo wiem żeby urosnąć to wiadomo trzeba być na + ale gdzieś czytałem że jest to możliwe żeby przy redukcj łapać ładne mięśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
odłóż to narazie na półke , bedziesz mial diete z wyliczonymi kaloriami wiec jest to ci narazie nie potrzebne , ewentualnie bialko w miejsca gdzie beda braki w diecie , ale kreatyne nie bierz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1250
A czy nie przyspieszy on procesu redukcji ;P? słyszałem że kreatyna ,,wysusza'' i może być stosowana przy odchudzaniu zwłaszcza jako jabłczan ... A co mi możesz powiedzieć o drugiej części mojego poprzedniego postu o tym przyroście mięśni ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Którą odżywkę wybrać?

Następny temat

Redukcja i masa jednocześnie

WHEY premium