SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosba o rade

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 746
Witam:)
Mam juz pewne doświadczenie w doborze cwiczeń,ale ze człowiek uczy sie całe zycie chciałbym zapytać czy jezeli obecnie od dłózszego czasu trenuje klatke z plecami i biceps z tricepsem to zmiana na klatka+biceps i plecy+triceps było by dobrym rozwiazaniem? Czy tez lepiej jest barki połaczyc z bicem lub tricepsem?
Dzieki za rade
Horch

horch

horch

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Witaj chętnie pomożemy, ale daj

COŚ O SOBIE ZANIM ZAPYTASZ O RADĘ wg tego szablonu:

1.Ile czasu już trenujesz-czy robisz to systematycznie-jeśli tak-to ile czasu. Jeśli nie-to opisz jakie odstępy i jakie okresy treningów?
2.Jak trenowałeś ostatnio:3-6 miesiecy-podaj konkretny plan treningowy zawierający:
-rozkład tygodniowy treningów (z podziałem na grupy mięśniowe),
-ćwiczenia, serie, powtórzenia, procentowe cięzary, długość przerw pomiędzy seriami jaką stosowałeś,
-jakie efekty przyniósł ten trening-konkretnie:masa, tłuszczyk, rzeźba, wytrzymałość, siła, zmęczenie, spadek wagi, itd.???
3.Opisz konkretnie swoje cele-co chcesz osiągnąć: siłę, masę, wytrzymałość, rzeźbę...???
4.Podaj swoje możliwości czasowe i sprzętowe.
5.Podaj przeciwwskazania medyczne o ile takie są.
6.Opisz jaką stosowałeś do tego treingu diete-czy stosowałes?

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 7435 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26133
klata z plecami i biceps z tricepsem to troche po*****u zestawienia,bo 2 wielkie na 1 treningum,a pozniej na 2 treningu 2 male

mozesz zamienic na klata+triceps oraz plecy+biceps
od biedy mozesz dac barki+triceps,ale wtedy znow Ci nie wiem jak sie beda inne pratie komponowaly,chodzi mi ogolnie o to,ze jak juz robic klate czy barki,gdzie masz wyciskanie,to od razu walnac po tym trica,bo po co go znow robic 3xtygodniu jak juz tak raz robiles tym wczesniejszym planem z tego co zrozumialem

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 746
Dzieki za rade. Trenowałem klate z plecami bo w sumie dobrze mi sie je razem trenowało i były efekty a pozatym wyczytałem o tym ze nalezy trenowac grupy przeciwstawne ale troche juz mnie to znudziło i chciałem sie doradzic jak mozna je rozdzielic. Bede teraz sobie trenował klatke +triceps i plecy+bic.
Sog poszedł:)
Horch

horch

horch

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dysproporcje lydek, pomocy!!!

Następny temat

Kilka zastrzeżeń do planu...

Wiecej