SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosba o pomoc - trening + dieta

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 154
Witam!

Chciałabym zwrocic sie do Was Drogie Lejdis z prosba o pomoc w ulożeniu planu treningowego i odpowiedniej diety (badz skorygowaniu aktualnego zywienia).
Mam 29 lat, 159cm wzrostu i waże 68kg. Rok temu urodziłam i nadwaga to pozostałosc po ciazy (glownie moja wina- obzarstwo).
Dwa tygodnie temu zaczełam chodzic na silownie, niestety nie moge sie doprosic o plan treningowy, dobrany konkretnie pod moja osobe a nie chce by moje cwiczenia byly sama "sztuką dla sztuki".
Na sniadanie (godzina 10:00) i kolacje (najczesciej godz.20:00 - to z pewnoscia za pozno) jadam ok. 200 ml mleka 2%/jogurtu naturalnego 1,5% z 5 łyżkami musli owocowego lub 2/3 kromki chleba pełnoziarnistego z dzemem pomaranczowym/serem zołtym/chuda wedlina.
Obiad to gotowane na parze warzywa (marchew, groszek, kukurydza,fasolka szparagowa, brokuły, kalafior) + pol piersi z kurczaka lub jakas ryba (tez gotowane na parze).
Przestałam w ogole smazyc, nie jem slodyczy (raz/dwa razy w tygodniu zjem 2 kawalki ciasta), nie jem makaronow, ziemniakow, ryzu. W ciagu dnia jakies jabłko lub banan.
Co do siłowni to jestem w stanie chodzic 4 razy w tygodniu.

Bardzo prosze Was o pomoc i czekam na Wasze wpisy.
Dziekuje!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Hej
Na wstępie przeczytaj regulamin https://www.sfd.pl/Koncepcja_i_regulamin_działu-t666947.html
- wrzuć zdjęcia sylwetki (przód, bok, tył, na luzie)
- swoją dietę ( która jak widzę jest w 90% do wymiany) wrzuć w dziennik potreningu.pl, generuj zrzut i wstaw tutaj
- wypełnij ankietę z regulaminu

Poczytaj linki z regulaminu i poszperaj w dziale....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 154
Dziękuję za szybką reakcję rallygunia :)
Poniżej zrzut z potreningu.pl oraz wypełniona ankieta.

Wiek : 29
Waga : 68
Wzrost : 159
Obwód w biuście : 97 cm
Obwód pod biustem : 83 cm
Obwód talii w najwęższym miejscu : 84cm
Obwód na wysokości pępka : 86 cm
Obwód bioder : 99 cm
Obwód uda w najszerszym miejscu: 59 cm
Obwód łydki : 40 cm
W którym miejscu najszybciej tyjesz : brzuch, uda, pośladki
W którym miejscu najszybciej chudniesz : brzuch, uda
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: 4 x tydz siłownia
Co lubisz jeść na śniadanie: mleko + musli, obowiązkowo kawa z mlekiem
Co lubisz jeść na obiad : warzywa, drób, czerwone mięso, ryba
Co jako przekąskę : owoce
Co jako deser : kawałek ciasta (czasami)
Ograniczenia żywieniowe : nie jadam owoców morza
Stan zdrowia, czy regularnie miesiączkujesz, czy bierzesz tabletki hormonalne : miesiączka regularna, cykl 28dni, nie biorę hormonów
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia, basen
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Stosowane wcześniej diety : dukana

Nadrabiam i czytam posty z "koncepcji i regulaminu" oraz szperam, czekając na kolejne komentarze


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz niemalże anorektyczną miskę. Czytaj, i to jak najszybciej, bo im dłużej tak będziesz jadła, tym gorzej dla Ciebie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Ile czasu byłaś na dukanie?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Matko Bosko Kochano!!!!!!!!!!

Ty na prawdę tak jesz????
Zdecydowanie ZA MAŁO, fatalnie jakościowo....

Od dziś w Twoim jadłospisie nie ma:
- musli
- dżemów
- cukru

reszte doczytasz w artykule z regulaminu "co jedzą Ladies"

Spróbuj ułożyć dietę na poziomie 1600 kcal, 130B, 130WW, reszta tłuszcze w oparciu o rady z artykułów, wrzuć w potreningu i tutaj, ja Ci to sprawdzę..

Trening zacznij taki https://www.sfd.pl/-t803543.html

I tak dla pewności....nie masz kłopotów z tarczycą?PCOS?cukrzycy?itp.

Zmieniony przez - rallygunia w dniu 2011-12-12 14:00:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 154
rallyguniu...no teraz jak na to spojrzalam to faktycznie wyglada to tragicznie... a ja myslalam glupia, ze jem dobrze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 154
co do tarczycy - mialam badana 2 lata temu, w pierwszych miesiacach ciazy - ale wszystko bylo ok. Myslisz, ze powinnam moze teraz powtorzyc? badania krwi robilam ok.3mcy temu i wszystko bylo ok jesli chodzi o cukier. Ruda_29 na dukanie bylam 8 mcy, spadek wagi byl 9kg ale nie udało mi sie wytrwac i oczywiscie wszystko wrocilo. rallyguniu, dzis jeszcze uloze plan posiłkow na jutro i ocenisz jak to wyglada. Mam jeszcze pytanie - jakimi cwiczeniami moge zastapic "ginekologa" bo nie mam go na silowni niestety :( dzieki Dziewczyny wielkie! ps. jak widze jak aktywne jestescie w pomaganiu innym to naprawde wierze, ze teraz to wszystko bedzie mialo rece i nogi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
kika000
rallyguniu...no teraz jak na to spojrzalam to faktycznie wyglada to tragicznie... a ja myslalam glupia, ze jem dobrze :)


Nie pierwsza i nie ostatnia jesteś

Jakie masz maszyny na siłce?masz wyciąg dolny i rzepy żeby zaczepić do nogi, albo takei wahadełko na odwodziciele?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 154
rallygunia
kika000
rallyguniu...no teraz jak na to spojrzalam to faktycznie wyglada to tragicznie... a ja myslalam glupia, ze jem dobrze :)


Nie pierwsza i nie ostatnia jesteś

Jakie masz maszyny na siłce?masz wyciąg dolny i rzepy żeby zaczepić do nogi, albo takei wahadełko na odwodziciele?


na bank mam wyciag gorny ale przyznam sie szczerze, ze nie nie wiem jak z dolnym, musze sie przyjrzec maszynie. Natomiast jesli chodzi o to wahadelko to nie wiem o czym mowisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Coś takiego....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mika - była poruta ale dupa odkuta a krata będzie do lata

Następny temat

Help me redukcja.

WHEY premium