SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Prop vs enan

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1654

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10714
Witam, w lipcu planuję wystartować ze swoim pierwszym cyklem. Moje pytanie do was: Co byłoby dla mnie korzystniejsze prop teścia czy enan? Mety nie chcę brać na pierwszy cykl, ze względu na toksyczność i wolałbym lepsze rezulataty osiągnąć.

Waga: 75

Wzrost: 175

Obwód klatki: 112

Obwód ramienia: 38

Obwód talii: 81

Staż na siłowni: 3 lata

Ilość spożywanego białka: ok 2g / kgmc

Ilość spożywanych węglowodanów: ok 3-4g / kgmc

Ilość spożywanych tłuszczów: ok 1.5g / kgmc

Opis przebytych cykli sterydowych: żadne.

Trening: SPLIT

Cel cyklu: masa mięśniowa

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: -

Poziom BF%: 14

Stan zdrowia dobry

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: brak skłonności

PPM podstawowa przemiana materii: szybka

Wyciskanie leżąc (MAX): 115

Martwy ciąg (MAX): 180

Przysiad (MAX): 140
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 390 Napisanych postów 9595 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 129718
Nie ma znaczenia, który będziesz bił. Chcesz robić masę to miska na plus musi być i tyle.
Jedyna różnica to taka, że propa musiałbyś częściej bić.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 91 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 10714
Bez różnicy który miałbym stosować? W takim razie wolałbym enan, bo rzadsze kłucie. Pomoglibyście w rozpisce cyklu?
napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 19495 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 112645
1-12 250mg e4d.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

napisał(a)
Początkujący
a na koniec ile cloma?
napisał(a)
Początkujący
Mógłbym dorzucić jakoś pod koniec mete, bo kumpel chce mi oddać 60tabs 5mg
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 390 Napisanych postów 9595 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 129718
Metę to raczej na początek na kicka, zanim się enan rozkręci.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 19495 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 112645
Za mało tej mety masz. Cloma 3 tygodnie.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

napisał(a)
Początkujący
Kumpel nie chce już jej brać i aż żal żeby miała się zmarnować
napisał(a)
Znawca
Na 10 dni Ci starczy tej mety. Lepiej dokup jak już z metą coś.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 995 Napisanych postów 26201 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 294906
zostaw ją sobie na kolejny cykl, enan tutaj na pierwszy cykl wystarczy Ci w zupełności
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SZYBKIE PYTANIE!

Następny temat

winstrol depot i testosteron depo

Przyczyny otyłości, dlaczego tyjemy Przyczyny otyłości, dlaczego tyjemy Paluchy proteinowo - serowe Paluchy proteinowo - serowe Panatta World Cup 2018 - Rimini Panatta World Cup 2018 - Rimini Jak powiększyć obwód bicepsów? Ćwiczenia na biceps Jak powiększyć obwód bicepsów? Ćwiczenia na biceps Rodzina Bazanów powiększyła się o kota! Rodzina Bazanów powiększyła się o kota! Akop Szostak podpisał kontrakt z KSW! Akop Szostak podpisał kontrakt z KSW! Roller piankowy wspomaga także układ krwionośny Roller piankowy wspomaga także układ krwionośny Super serie z czasów złotej ery kulturystyki Super serie z czasów złotej ery kulturystyki