SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Projekt: masa.. czy odżywki w wieku 16 lat to dobry pomysł?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 444

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 19
Witam mam 16 lat , 177 wzrostu i około 68kg moja sylwetkę zobaczycie w pełnej okazałości na moim avku nie jest ona zachwycająca niestety, jestem zwyczajnym szczupłym wysportowanym Licealistą jednakże w najbliższym czasie mam zamiar mocno przybrać na masie. Jestem bardzo aktywny fizycznie : uprawiam parkour , biegam skacze nakur*** salta itp oprócz tego od wczoraj zacząłem codzienny trening rano wieczór w moim domku.
50 pompek , 200 hantelki (4kg) , 20 motylki , 100 klatka (8kg)
200 brzuszki . oczywiście na początek z rana i wieczorem rozciąganie.

W związku z tym że trenuję akrobatykę mam bardzo mocno rozwinięte mięsnie w nogach tzn obwód mojego uda to 54 cm natomiast klatki 93 a talii 80 cm
czyli porównywalnie mam dosyć grube uda..

Mam na celu stosując jakieś suplementy , odżywki na masę ( o których nie mam niestety zielonego pojęcia, i w zasadzie nie wiem jaki może być skutek przyjmowania prze zemnie takich odzywek na masę w wieku 16.5 lat) do tego dokładać się będzie oczywisty trening znacznie wzmocniony od czasu rozpoczęcia przyjmowania owych odzywek, moja dieta to nic specjalnego :

Śniadanie: płatki kukurydziane na mleku , 1 kajzerka z masłem

2 Śniadanie: 2,3 kanapki (kajzerki z szynka masłem serem)

Obiad: Zupa pomidorowa or sfg
(opcjonalnie) Kotlet schabowy , ziemniaki , surówka lub mizeria

Kolacja: 4,5 Kanapki (kromki z serem szynką pomidorami kiełabasą)

JAK WIDAĆ BARDZO SKROMNIE I NIC ZACHWYCAJĄCEGO

założyłem ten temat by poradzić się was w jaki sposób mógłbym przybrac na wadze (oczywiście nie dałby rady ze bardzo wpieprzać 2 razy tyle) dlatego także wasza opinia co do odzywek na mase , - czy to mi nie zaszkodzi , czy nie miało by na mnie jakiś negatywnych skutków w związku z tym że jestem sportowcem.

Z góry dziękuję wam jeżeli poświęciliście swój czas na przeczytanie tego i dzięki dla tych którzy mają zamiar odpowiedzieć i mi pomóc :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny+ pytanie o ćwiczenia

Następny temat

mielone płatki owsiane a IG?