SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prohormony USA, które godne uwagi?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 450281

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 485 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2305
mój cykl na sus 500 wybrałem en srodek po raz drugi z prostego wzgledy daje dobre przyrosty czystej masy ok 2kg na cykl ********la wode siła idzie w góre efekty sa satbilne nie ma dolegilwosci wątrobowych czasm zakuja jelia ale ogólnie jest ok cera ok odblok lajtowy nie czułem spadków libido ani blokowania (odblok na 6oxo zma tribku ew paravol lub novede xt)

co do ph wyciągajacych wode kiedyś stosowałem ph get hard stack firmy sci fit ale jest juz teraz praktycznie nie osiagalny
obecnie polecam produkty typu tren 250 lub jego klony ładnie posuszają(wiem z doświadczenia) lub EPISTANE od IBE (kolega stosował) lajtowy ph ponoć też ładnie usuwa nadmiar wody.

Ubi lex, ibi poena
MEMBER OF BIG MOTHERf***ER CLUB

moje masło orzechowe http://www.sfd.pl/masło_orzechowe-t423745-s2.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1812
Czesc, czy warto zrobic drugi taki sam cykl jak pierwszy ? czyli m drol plus epistane skoro efekty bardzo zadowalajace. czy sprobowac czegos nowego? dopiero zeszlem z ph i jade na 6oxo novedex storm. za ile mozna wejsc spowrotem na ph ? dodam ze watroby wogle nie odczulem ( essential forte ,slimarol) na nerki urosept. dodam ze interesuje mnie jakosc miesa.
pozdrawiam.

Kobiety kochają zwyciężonych, ale zdradzają ich ze zwycięzcami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4525
Po ile jadles oslonki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1812
slimarol(9kap) dalem tydzien przed, essentiale(6kap) zaczolem rowno z ph. urosept (9kap) dalem w drugim tygoniu

Kobiety kochają zwyciężonych, ale zdradzają ich ze zwycięzcami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
a ten urosept to w jakim celu?


IMO zrób przerwę troche większa niż czas trwania cyklu, ale 2 raz to już nie bd to co 1

pozatym mi by było żal flaków (teraz jest lait ale za kilka mc/lat?) nikt pewności nie ma...


Jeżeli IMO się nie jest sezonowcem, i myśli o tym poważnie to kłucie nieuniknione

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1812
king urosept jest na nery oczyszcza z toksyn itp. itd. cykl mialem 4 tygodnie to za miesiac moze cos schrupie tylko co bedzie rownie dobre efekty dawalo z ph :)

Kobiety kochają zwyciężonych, ale zdradzają ich ze zwycięzcami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
wiem co to za lek, jednak na nerki wolę sprawdzone metody (bo takowego leku typowo na "ochrone" nie ma)


Jak miesiąc temu, to teraz przy odbloku pojedyńcza forma kreatyny (możesz dać większą ilość) + jakiś popierdylacz przed treningiem + booster testosteronu (w dziale Progress jest temat poruszany który i czy działa)

mocniej od PH to już tylko SAA chodź imo Ph=SAA

Zmieniony przez - King89 w dniu 2008-12-06 23:28:19

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1812
king jakie to sposoby ? poza piciem duzych ilosci wody :)?
i czemu ludzie pisza ze na zejscie po epi laduja mono epi wyciaga wode a mono spowrotem pompuje. o co chodzi?

Kobiety kochają zwyciężonych, ale zdradzają ich ze zwycięzcami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 410 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20426
Witam chłopaki mam pytanie jak u was było z tradzikiem na m-drolu wystąpił czy nie i czy macie mieliście do niego skłonności ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1812
sradzik nie tradzik . nie wystapil u mnie.

Kobiety kochają zwyciężonych, ale zdradzają ich ze zwycięzcami.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

prop+superka

Następny temat

Razak??

WHEY premium