SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prohormony USA, które godne uwagi?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 450233

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64992
błąd się wkradł, chodzi o dni oczywiście

........................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1 tab to 10 mg , jak chcesz brać 15 mg

zrób tak
1 - 20mg
2 - 30mg
3 - 30mg
4 - 30mg

4 tyg to jest max dla PH typu P-P

najlepiej zrobić taki odblok
1-5 Clomid 100mg ED/Nolvadex 20mg ED
6-21 Clomid 50mg ED/Nolvadex 20mg ED

możesz poczuć po sutach ten cykl
także uważaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 491 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5665
p-plex ma 15 mg a phera mass bodajze 10 mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64992
Po 1sze, rozpiska nie dla mnie, po 2gie kumpel ma tabsy po 15mg sub. aktywnej, po 3cie czy tyle clomu to troche nie przy duzo? Po 4te kolega brał już mocniej aromatyzujące środki, wiec zagrożenia gino raczej nie ma

pzdr

EDIT:
VinsSFD a Ty masz doświadczenie z w/w środkiem?

Zmieniony przez - Gain3r w dniu 2008-08-29 22:14:14

........................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36903
nie czytałem całego posta a sam początek

ja brałem super-drol i phera-mass - po jednym tabsie każdego ed metodą 2 tyg on 2 off..

zrobiłem 3 takie cykle.. rosło się świetnie przyznam. Po odstawieniu nie czułem żadnych niepkojących skutków ubocznych. Choć na cyklach miałem podwyższone i niemiarowe tętno (ciśnienie w porządku) Po 2 tygodniach od ostatniego cyklu zacząłem czuć wątrobe.. Minęły dwa miechy wątrobe ciągle czuje. Doszły też bóle serca:/ Fakt, że ostatnio pracowałem po 12h a po robocie chodziłem na treningi. I nie o******lałem sie na nich. Nie wiem więc czy to przez kox czy zajechanie ..a może jedno i drugie.

Porobiłem sobie podstawowe badania:
Alat 96 norma [5-41]
Aspat 41 norma [5-38]

Wyniki krwii w miare dobre, OB w porządku mocz też ok. Rentgen klatki ok wiec pikawa jest niepowiększona. Jedynie krew mam zagęszczoną wiec biorę Acard i pije sporo wody. Dodałem apargin, sylimarol, hepatil. Przejdę się jeszcze na EKG.
Serce już mniej czuje (zrobiłem tygodniową przerwę w treningach) Powoli przechodzi ale boje się o pikawe. O koksie w najblższym czasie zapominam:(

Mieliście podobne sajdy?? Jeśli tak to je opiszcie oraz jak szybko przeszły;)

pzdr

nie mów mi jak mam żyć bo za mnie nie umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oba środki mają po 10mg , a wiem że pisze na jednym 15 mg

VinsSFD a Ty masz doświadczenie z w/w środkiem
- z tym środkiem akurat nie , bo nie jest on do celów jakie sobie stawiam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64992
po 1sze nie "pisze" tylko "jest napisane". po 2gie na jakiej podstawie sądzisz że w preparacie z CEL jest 10mg a nie 15mg? Po 3cie no offence ale Twóje posty nic nie wniosły do tematu

Proszę jeszcze raz żeby ktoś doradził czy po 4 tygodnia stosowania Phera-Plex w progresji z 15mg do 45mg wystarczy odblok z 50mg clomidu przed 2 tyg. ed?

zdrr

........................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
pplex z cel ma 15mg

tyle clomu powinno dać radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4766
witam mam pytanie biore m-drola dwa tygodnie mam zamiar go brac 4 ale wystapil maly problem za dwa tygodnie bede mial robione badania moczu i krwi odstawic tego m-drola czy szamac dalej?? cisnienie ma bardzo dobre niezablokowalo mnie jak narazie czuje sie tak samo jak przed cyklem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Daro-bober wyjdzie na jeden **** czy odstawisz czy będziesz brać dalej

co to za badania , na wykrywalność czego ?
jak zwykłe rutynowe to nic tam nie znajdą ...

jak tam efekty po M-drolu ??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

prop+superka

Następny temat

Razak??

WHEY premium