SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Progresja ciężaru

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 989

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1820
Coś siła nie bardzo mi idzie, zresztą masa też. Przypuszczam, że powodem braku wzrostu siły może być stały ciężar i powtórzenia. Czy może coś innego? Chce zmienić stały ciężar i powtórzenia na progresje. Tylko nie jestem pewien czy robię to dobrze.
Dajcie sobie spokój z hejtami na temat rekordów
WL 45x2 Robiłem 4s po 12 z 32.5kg
Teraz chce robić 12/10/8/6 30/32/34/36
MC 60x2/3 Robiłem 4s po 12p 40kg
Teraz chce robić 12/10/8/6 42/44/46/48
Przysiad myślę,ze 55x2 nie mogę sprawdzić bo dostałem kilka razy kijem golfowym po piszczelu i na razie nie ćwiczę nóg robiłem serie i powtórzenia jak w mc
Chce robić 12/10/8/6 40/42/44/46
Co tydzień chce dokładać po 2kg
Myślicie, że jest to dobre?
I jak jest z progresja na barki, bicka, trica? Robić progresje czy stałym ciężarem i powtorzeniami?

Jakieś przypuszczenia dlaczego obwody mi nie idą?

Zmieniony przez - Fyzio w dniu 2014-04-30 22:45:24
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 261 Wiek 24 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1859
Obwody nie idą bo może michy nie ma. :)

Progresja w moim przypadku daje lepsze efekty niż stały ciężar, tym bardziej jeśli chodzi Ci o wzrost siły.
A próbowałeś kiedyś drop setów? Fajne urozmaicenie, dobre na stagnację.

Hard Work Forever Pays.

,,By na szczyt się dostać nim twój czas zgaśnie
musisz w tym co robisz odnaleźć pasję."

Chętnie pomogę w kwestii diety-treningu-suplementacji.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1820
Dietka jest :) wg mnie jest dobra. Co jeszcze może być powodem braku wzrostu obwodow skoro dieta jest? Moim celem jest masa miesniowa no i wiadomo siła. Jestem swiezakiem , nie ogarniam trochę. Nie próbowałem drop setów i nie wiem co to jest :D stagnacja tak szybko? Powodem mógł być stały ciężar? No i czy ten plan jest dobry?

Zmieniony przez - Fyzio w dniu 2014-05-01 00:45:46
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 261 Wiek 24 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1859
Jaki staż treningowy? Dokładny plan? Im więcej informacji podasz tym łatwiej będzie Ci pomóc. :)

Hard Work Forever Pays.

napisał(a)
Początkujący
Staż 1.5 miesiąca Ćwiczę fbw 3x w tygodniu
A
Przysiady
Wioslowianie
Wyciskanie na skosie do góry
Wyciskanie sztangielek siedząc
Modlitewnik
California press
Szrugsy
B
Przysiady
Mc
Wyciskanie poziome
Wyciskanie sztangi stojac
Uginanie z supinacja stojac
Pompki tyłem
Szrugsy
I raz w tygodniu
Plank, wznosy nóg leżąc i spięcia brzucha

Zmieniony przez - Fyzio w dniu 2014-05-01 01:01:36
napisał(a)
Początkujący
Rozumie, że 3 razy w tygodniu.

Staż masz dość mały (drop sety jeszcze bym odpuścił) więc skoro dieta jest to może coś nie tak z techniką. Spróbuj progresji i pamiętaj o prawidłowej technice.

Hard Work Forever Pays.

napisał(a)
Początkujący
Staram się robić poprawnie technicznie. Niestety nie ma komu ocenić mojej techniki. Jak jest z małymi partiami, robić progresje czy stały ciężar?
napisał(a)
Początkujący
Co serię będę dodawał 2.5kg
WL pierwsza seria 30kg :D
MC pierwsza seria 40kg
Przysiad pierwsza seria 40kg

A co tydzień będę dorzucal 2.5kg
Tak będzie dobrze? I co z małymi partiami

Zmieniony przez - Fyzio w dniu 2014-05-01 12:53:44
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1203 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 25507
Może okazać się za dużo ale sprawdz. Nie kosztem techniki dokladaj

Duramen

napisał(a)
Początkujący
A co z małymi partiami?
napisał(a)
Początkujący
To samo tyczy się małych partii. Spróbuj i sam zobaczysz jak na cb działa.

Hard Work Forever Pays.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Polecicie jakieś ćwiczenia na klatkę i brzuch :)

Następny temat

Redukcja czy Nadal masa.

ZŁOTA Anita i konflikt zawodniczek ZŁOTA Anita i konflikt zawodniczek Joanna Ucińska - ocena sylwetki Joanna Ucińska - ocena sylwetki Jagody goji - opinie i przepisy Jagody goji - opinie i przepisy Podciąganie nóg na drążku w zwisie Podciąganie nóg na drążku w zwisie Bartosz Leoniewski wygrał w Las Vegas! Bartosz Leoniewski wygrał w Las Vegas! Kalendarz wydarzeń IFBB 2018 Kalendarz wydarzeń IFBB 2018 Bóle stawów, przyczyny i leczenie Bóle stawów, przyczyny i leczenie Ćwiczenia na płaski brzuch Ćwiczenia na płaski brzuch