SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Program Treningowy do zwiększenia siły w "Wyciskaniu Leżąc"

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24571

Ankieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5374
przerobilem;)
z 90kg podskoczylo do 100kg
jestem zadowolony:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1374 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9255
Panowie ma pytanie, ostatnio jak sie sprawdzałem to wycisnąłem 125kg ale po tym rekordzie miałem lekka kontuzje barku (miesiąc przerwy ) i teraz zaczynam ćwiczyć powyższym programem. Dzisiaj miałem 1 trening czyli 80%Cm wychodzi 100 pierwsze 3 serie zaliczyłem z lekkim trudem 4 serie 5 razy 5 4 razy i 6 4razy. Czyli jest coś źle. Co byście radzili zrobić obniży cieżar maksymalny na np. 120 czy ćwiczyć tym podanym czyli 125 ?? Dodam jeszcze, że robiłem ten juz planik i teoretycznie wszystkie treningi były według rozpiski wiec dawałem rade a teraz przy inny ciężarze juz nie daje rady 6 powtórzeń.
Z góry dzięki za odpowiedź. za dwa tygodnie mam zawody wiec nie chciał bym już sie sprawdzać ile maksymalnie podniosę, na zawodach jak najbardziej to zrobię :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 711
Ja troszke zmienilem sobie ten plan , mianowicie tak: klate robie 2x w tygodniu , robiac 6x6 , 5x5 , 3x3 2x2 -> czyli latwo mozna wywnioskowac , ze w 2 tygodnie koncze ten plan ;p niekiedy nie udaje mi sie zrobic wszystkich powtorzen , lecz jakos idzie do przodu :) najtrudniej idzie z 6x6 i 2x2 :) po skonczonym planie dodaje po 2,5 kg na serie i od nowa.Jak narazie skok jest z 75 na jakies 95 kg :) pozdrawiam :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1734 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6554
Visnia333, 10kg to jak dla mnie też zadowalający wynik wciągu paru tygodni... Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 166 dni Przeczytanych tematów 265
Jakie jeszcze ćwiczenia pomocnicze dorzucić do tego treningu ma ktoś go rozpisanego + do tego ćwiczenia pomocnicze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3147 Napisanych postów 41462 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 319443
Zależy jakie masz braki.

Ale plan generalnie z dupy. Bo jak zbudować siłe w 6 tygodni ? To proces długotrwały. Chyba że mówimy tu o początkujących ciężarach.
1

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10671 Napisanych postów 44723 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Poczytaj o planie 5/3/1 pod WL. Będziesz bardziej zadowolony, tak sądzę. I to trening z progresją na lata!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HST a biceps

Następny temat

Zmasowanie brzucha