SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Progblemy z barkiem i rozciąganiem

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4269

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 492 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2182


Przepraszam że tworze nowy temat, ale mam 2 pytania.

1. Rozciągam sie już 2 miesiące. Jeżeli chodzi o rozciągniecie mieśnie i ściegien to jest dobrze. Mam problemy (chyba) z biodrami. Siat płotkarski co raz lepiej mi idzie, tak samo kopnięcia proste. Ale szpagat ten 1, prawie nic sie nie poprawia, jak również kopnięcia boczne.Prosze doradźcie mi jakie ćwiczenia wykonywać, aby mieć wiekszą ruchliwość stawów biodrowych, abym mogł widzieć lepsze efekty tego 1 szpagatu. Prosze

2. Od 5 miesiecy mam kontuzje bark. Miedzy innymi dlatego niechodze na siłownie ani Jiu Jitsu. Gdy ćwicze - wyciskam, staram sie chodzić na rękach, rzucam czymś, cały czas trzyma mnie ta kontuzja. Lekarz mówi ze to przetrenowanie, a to gów.... prawda, bo ile można być przetrenowanym? tydzień, miesiąc, 2 miechy....ale nie prawie pół roku. Smarowałem maściami różnymi, łykałem glukozamine, magnez, nic nie przechodzi.Nie było takiego momentu, że coś mi strzykło, pękło (he he) itd. po prostu nie wiem czemu mnie boli i nie chce przejść...

POMÓŻCIE PROSZE!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 492 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2182
Fajnie by było jakby jakiś znawca wypowiedział się....Zależy mi na tym, bo chce coś z tymi 2 sprawami zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1293 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7539
a tutaj czytales??
https://www.sfd.pl/Search.asp?wczym=tytul&search=szpagat 

www.pajacyk.pl - Kliknij w brzuszek Pajacyka,
a pomożesz nakarmić głodne dziecko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 492 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2182
O takie zestawienie mi chodził, wielkie dzieki. Może poprostu mam to wrodzone, że nie moge za bardzo rozciągać ,,bioder". Ciężko bedzie mi zrobić damski, ale nie rezygnuje.

Tylko co z tym barkiem....?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCY PROSZE :)

Następny temat

pochwalcie sie;)

Wiecej