SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Produkty wysokobiałkowe

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 83 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1190
Może zna ktoś miejsce, gdzie można by się dowiedzieć szczegółowo o zawartości i przyswajalności białka w różnych spożywczych produktach dostępnych na naszym rynku (nie np. "mleko", tylko określone produkty mleczne - "takie i takie jogurty" itp. )? Chodzi mi o zwiększenie białka w diecie bez używania suplementów. Są może jakieś szczególne produkty (np. na bazie serwatki), które mają naprawde duże stężenie białka o dużej przyswajalności? Słyszałem kiedyś o jakimś mleczku dla dzieci o dużej jego zawartości.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Nie ma co kombinować - chcesz wiedzieć ile co ma białka - patrz w tabele kaloryczne.

Moja ulubiona:
http://www.optymalni-centrum.com/tabele_btw.htm

Co do informacji o konkretnych produktach - wszystko zależy od producenta ale generalnie jogurt 400ml ma podobną zawartość białka - bez znaczenia jest tu firma, liczy się proces technologiczny którego efektem jest finalny produkt.

Co do odżywek dla dzieci - te poniżej 10 miesiąca są bardzo kaloryczne - zawierają owszem frakcje białek serwatkowych - bodajże na całkowitą zawartość białka 60% to serwatkowe 40% kazeina - ale zawierają również bardzo dużą ilość tłuszczu. Nawet nie chodzi o węglowodany - bo są odżywki niskolaktozowe dla dzieci również. Co do kaszek powyżej 10 miesiąca - 10% tłuszczu 10% białka reszta glukoza i oligosacharydy. Wychodzi cenowo mniej więcej jak dobry gainer. Więc nie warto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1027 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5425
tez podobnej szukalem:)
w tej jak widze jest wszystko albo prawie:)
tylko mam jedna prosbe...
jak qfa qwylaczyc ta wqrwiaja*** muzyczke:) bo mnie zaraz szlak trafi:)

powrót do żywienia po latach przerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 83 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1190
Dzięki Khaine. Ta tabela to właśnie to czego szukałem. Jestem trochę niepocieszony faktami, które przedstawiłeś na temat odżywek dziecięcych, no ale trudno :( . Właściwie istnieją wogóle jakieś produkty spożywcze, pomijając suplementy, wykorzystujące serwatkę białkową w większych proporcjach?

Apropos Muzyczki na stronie z Tabelą, to podłączam się do opinii, że jest #$@&*!.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Niestety ale nie. Można kupić serwatkę 'z piekarni' nawet o zwiększonej zawartości białka ale to w dalszym ciągu będzie 60% laktozy i 20% białka. Tak więc pozostaje koncentrat serwatki WPC. Osobiście polecam białko soi - tanie i dobre

A mjuzik można wyłączyć 'krzyżykiem' w pasku explorera (zaraz obok odśwież)

Zmieniony przez - Khaine w dniu 2004-02-21 13:10:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1027 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5425
wszystko ladnie, ale naprawde blagam o sposob wylaczenia tej muzyczki. Zawsze na kompie slucham muzy wiec nie chce mi sie wylaczac glosnikow. A jak bede ukladal diete przy takiej muzie to mi wyjdzie taka ze skoncze w szpitalu z watroba w rece:)

powrót do żywienia po latach przerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 124 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1978
a ile kosztuje i gdzie mozna kupic to bialko sojowe?

"...zbyt wiele mocnych doznań ,by zapomnieć_Lech Poznań...""

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
W każdym kulturystycznym sklepie. Na forum są działy poświęcone odpowiednim sklepom internetowym - wybierz który Ci najbardziej odpowiada pod względem cenowym - jeżeli nie masz sklepu pod nosem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1
moze ktos zna jakas dietke aby przytyc szybko i skutecznie mam 27 lat przy wzroscie 168 waze 48 kg z góry dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 193 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8547
"mam 27 lat przy wzroscie 168 waze 48 kg "


DOBRY JESTEś!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7338
heh... JA przy wzroście 176 mam 51

Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno kiedy umrzesz...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pieczenie

Następny temat

problem z dietą

WHEY premium