SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem ze wrostem?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17
mam 13 no prwaie 14 lat,
mutacja praktycznie była mam 163 cm wzrostu i jestem mały!
Jak podrosnąć lub co robić żeby podrosnąć
Dodam, że moi rówiesnicy z kalsy mają od 170 do 185 a ja taki kurdupel i źle się z tym czuje.
Tylko prosze o pomoc a nie głupawe teksty typu pij mleko bo żal dupe ściska, a ja naprawde mam problem bo i dziewczyny wyższe i wogóle....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 209
nie dygaj ;) urośniesz jeszcze napewno... co możesz zrobić to np iść na basen ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
W Twoim wieku masz jeszcze spore szanse na wzrost, ale ile i kiedy to nikt Ci tego nie napisze. O piciu mleka też Ci nie napisze, ale ogólnie zdrowe odzywianie może jak najbardziej Ci pomóc.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
Weż pod uwagę wzrost rodziców dziadków i ewentualnie urośniesz tyle co oni badz troszke wiecej.

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 101 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1292
Ile jeszcze tych tematów będzie? Ja w twoim wieku miałem 155CM i wiesz co nie pisałem na forum tematów , których jest miliony i nawet z 3 widziałem z takim samym wzrostem jak Ty. Jesteś jeszcze młody , na moje oko będzie miał pewnie z 175-180CM. Ja urosłem do 172 , ale byłem też niższy niż Ty.

Po paru wpadkach nawet najgorszy może stać się najlepszym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1091
w Twoim wieku miałem 160 cm . W okresie gimnazjum zaczełem rosnąć i rosnąć. Teraz mam 196 cm . To zależy też od genetyki . A może to przez starych masz problem ze wzrostem ? ; D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17
ma mum ma 164 a ojciec 170 dziadkowie mieli po 180 i 175 a babcie niskie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 154 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5895
Takie geny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

znarszczki mimiczne

Następny temat

ból kolan

WHEY premium