SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z wyciskaniem

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 717

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 276
Cześć. Niedawno zacząłem ćwiczyć i mam taki problem, przy wyciskaniu na ławce poziomej sztangi, że nie wiadomo czemu nie czuję praktycznie w ogóle mięśni klatki piersiowej, za to mocno czuję to łapach, trochę w barkach. Jeśli może mieć to jakieś znaczenie, to dodam, że mam długie ręce.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53180 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400644
Na pewno technika lezy. Poczytaj o prawidlowej technice w tym cwiczeniu. Pewnie nie sciagasz lopatek, lezysz plasko jak placek, a lokcie prowadzisz przy ciele...

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 276
Oglądałem dużo poradników itd, ale tego nie słyszałem. Postaram się to zastosować. Czyli łopatki do siebie ? Ręce wydaje mi się, że prowadziłem dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53180 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400644




Film dlugi, ale w nim Kondzio w pewnym momencie prezentuje i opisuje prawidlowa technike wyciskania Jak sie uczyc to od najlepszych

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1586
jeżeli opuszczasz sztangę blisko szyi to barki dostają po dupie tzn. większa siła idzie z barków. Jeżeli masz długie ręce to może trzymasz sztangę zbyt wąsko .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 276
Dzięki za wszystkie rady, postaram się zastosować to na najbliższym treningu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do eksperta :p

Następny temat

Idealne ćwiczenia dla 18 latka

WHEY premium