SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Problem z sercem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 607

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 670
Wszystko zaczęło się tak.
Pewnego weekendu podczas gry w piłkę uderzyłem głową o słupek. Wywaliło mi guza nad skronią i na tym się skończyło. 4 dni później na siłowni po wyciskania sztangi w wąskim uchwycie usiadłem na ławce i nagle poczułem dziwne uderzenia w głowie po czym zaczęło mi się w niej kręcić. Przez około minutę tak miałem. Wstałem i myślałem że zaraz padnę na podłogę bo nie miałem siły. Odpocząłem po tym jakiś czas i dokończyłem powoli trening. Do końca dnia czułem takie otępienie w głowie. Byłem w szpitalu ale nic nie zauważyli. Od tamtego czasu podczas jakiegokolwiek wysiłku fizycznego najpierw strasznie szybko się zadyszałem i mocno oraz szybko biło mi serce. Teraz już się tak nie zadyszam , ale serce nadal przy nawet szybkim spacerze tłucze. Kiedyś tego nie czułem a teraz mi to strasznie przeszkadza. Chodzę na siłownię znowu ale zmniejszyłem ciężary. Nie mogę na razie robić wyciskania leżąc na klatkę i przysiadów bo po tym źle się czuję od tamtego czasu. Szybko robię się czerwony na twarzy i na nogach. Wie ktoś co to może być?
U lekarza już byłem i mam skierowanie do kardiologa. Lekarz stwierdził że to może być przeciążenie serca i że serce się rozrosło a zastawki nie nadążyły czy coś takiego...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5803 Napisanych postów 59281 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 468692
Zrobisz rundkę po lekarzach to się być może dowiesz co się dzieje.

doping & zdrowie

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 670
Już jestem po 2 rundkach w przychodni i 3 w szpitalu i teraz zaczynam u kardiologa
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1915 Wiek 46 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11783
Jakie masz ciśnienie i czy łykasz magnez?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co dobrego na zatoki?

Następny temat

Pryszcze na głowie po jej zgoleniu na łyso!