SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z rodzicami pomocy czy robie coś źle

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 171
Witam mam 15 lat, chodzę na siłownie od 5 miesięcy. Tak cztery razy w tygodniu. Przed rozpoczęciem przygody z siłownią byłem krępy ważyłem 67 kg a mam 170 cm wzrostu, na klatę wyciskałem 50 kg, przestałem jeść słodycze schudłem do 58 kg, ale wydaję mi się że nabrałem masy mięśniowej ponieważ jestem teraz o dużo silniejszy ponieważ wyciskam 65kg i podnoszę hantle 9 kg w trzech seriach po dziesięć razy. Wyglądam teraz o dużo lepiej niż wcześniej choć dużo brakuje mi do ideału. Wszyscy mówią że wyglądam bardzo dobrze, tylko moja mam mówi że jem bardzo mało i wyglądam źle. Na śniadanie jem kromkę, na drugie jedną czasami dwie, na obiad zupa i drugie danie, potem jem dużo jabłek, marchewek i innych, na kolacje jem dwie kromki, w sumie staram się utrzymywać w 2000kcal na dobę. Proszę o podpowiedź czy robię coś źle, czy jem za mało czy dobrze.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nie licz w tym wieku kalori zastosuj się do 10 wskazówek
teraz gdy dojrzewasz 2000 może być na prawdę mało

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 171
ale jakie to te 10 wskazówek ?? najbardziej wkurza mnie mój odstający brzuch, przez niego tyle jem bo chce się go pozbyć, oczywiście robię dużo brzuszków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
rozpisz ładnie co jesz wypunktowane i postaramy sie pomóc brzuszki tu nie pomoga

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 171
śniadanie:
- kanapka posmarowana masłem z szynką albo serem
Drugie śniadanie
- dwie "klap sznity" tez z szynką albo serem
Obiad:
-to już róznie co mama ugotuje ale często jakieś mięso, kartofle i jakaś surówka.
Podwieczorek
-jakieś owoce i warzywa, jem dużo jabłek czasami 3
Kolacja- dwie kanapki posmarowane masłem często z plasterkami szynki lub sera.

W pasie mam 77cm a biceps 32 cm

To co pomoże na ten brzuch ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA na mase do oceny

Następny temat

Proporcje b,t,w

WHEY premium