SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Problem z ręką .

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 349

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 118 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2262
Cześć , diś na treningu podczas wykonywania ćwiczenia :

Odczuwałem w miejscu pomiędzy dłonią a łokciem dziwnę nasilające się pieczenie a potem gdy dotykałem ręki czułem odrętwienie , niewiecie co to może być ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4707 Napisanych postów 133378 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 728882
moze zle nadgarstek ustawiasz? moze gdzies jest ucisk na nerw
napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 717 Napisanych postów 36867 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 179974
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sztuki walki + trening na siłowi

Następny temat

Dieta na mase + trening 16lat

Kai Greene w nowej odsłonie Kai Greene w nowej odsłonie Kreatyna, czy potrzebuje wsparcia transporterów? Kreatyna, czy potrzebuje wsparcia transporterów? Robert Burneika wróci na scenę! Robert Burneika wróci na scenę! Nietolerancje pokarmowe - rodzaje i diagnostyka Nietolerancje pokarmowe - rodzaje i diagnostyka Jak rosną mięśnie? Jak rosną mięśnie? Jakie pralinki jeść na diecie? Jakie pralinki jeść na diecie? Poizometryczna relaksacja mięśni, sposób na szybkie rozciąganie Poizometryczna relaksacja mięśni, sposób na szybkie rozciąganie Alicja w krainie szampana Alicja w krainie szampana