SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Problem z planem treningowym.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 427

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 102 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20461
Hej. Chciałbym trzetrenowac każdą partię mięśniową dwa razy w tygodniu ,przy czym nogi tylko raz. Nie mogę sobie sensownie tego poskładać. Jestem ON i chciałbym ta szybsza regeneracje wykorzystać. Ma ktoś jakiś pomysł na takiego splita? Do tej pory miałem priorytet na barki które trenowałem dwa razy w tygodniu, teraz czuje że mogę więcej, stosuje też solcostryl.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 176 Wiek 24 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 6450
Zależy od priorytetów I ilości treningów, a także od preferencji jeśli chodzi o systemy treningowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 102 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20461
Nie mam na ta chwilę priorytetów,trenuje 5 dni w tygodniu ale mogę 6 jak będzie trzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 176 Wiek 24 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 6450
Ja bym dał
pn Klatka+łapy
Wt plecy+barki
Śr wolne
Czw nogi
Pt klata+barki
Sb plecy+łapy
Nd wolne
Ale w sumie każde inne połączenie jest równie dobre, kwestia co lubisz, co na Ciebie działa(np.superserie biceps triceps). No I jednak mimo wszystko warto jakieś priorytety określić, na pewno masz jakąś gorsza partie która warto podciągnąć.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 7584 Napisanych postów 106747 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1235710
jak chcesz to daj
push pull nogi Push pull

Lub przy 4 treningach

push pull przerwa nogi góra

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening wytrzymałościowo-siłowy (plan do oceny)