SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z nogami

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1285
Mam bardzo gróbe uda i chciałbym je troche odchudzić dodam jeszcze je zadko ćwicze tą część ciała i mam na nich troche tłuszczu. Wydaje mi sie ze zwykłe ćwiczenia jeszcze powiększą mase ud a tego nie chce. Dodam jeszcze ze w gre nie wchodzoi bieganie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 335 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4949
jak nie chcesz biegac to wskakuj na rower

BIG JAJA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1676 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25938
16lat, waga 77kg, Dieta? 150g białka/ 500g węgli.. i ty sie dziwisz dlaczego masz grube nogi?! dlaczego nie chcesz biegac?? jestes z tych co tylko silownia i komputer??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1285
To co mam zrobić zeby odchudzić nogi? A biegać nie chce bo jest za zimno na dwoze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 153 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4014
no sory ale trzeba się poświęcić i ruszyć tyłek z ciepłego domku i pobiegać. Pobiegasz troche to się rozgrzejesz i nie będzie Ci zimno. Sport wymaga wysiłku i nie ma "Niechce mi się" Spotykam ludzi co nawet w zime biegają gdzie pełno śniegu. Jak dla mnie nie chce Ci się biegać a to że jest zimno to jest tylko wytłumaczenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
tak, zgadza się, trzeba hartować przede wszystkim swoją wolę, a reszta to już wypadkowa tegoż właśnie czynnika

tymczasem "biegnij" do dzialu dla POCZĄTKUJACYCH

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2008-11-09 12:41:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1285
pare dni postanowiłem pobiegac a teraz jestem chory i mam gorączke więc bieganie o tej poze roku odpada jak dla mnie.


Zmieniony przez - Metiu521 w dniu 2008-11-09 21:56:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 153 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4014
hmmm a jeżeli mieszkasz w wierzowcu bądź w bloku możesz po schodach biegać słyszałem że to jest bardzo dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1285
Mieszkam w domu 1 piętrowym ;p a moze zwykłe przysiady wystarczą??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 335 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4949
czlowieku jakie ty masz problemy, moze idz lepiej do "rozmowy w toku"

BIG JAJA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1168 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13775
NOZ daruj sobie takie komentarze bo wcale nie jesteś śmieszny ani fajny.

Zacznij ćwiczyć normalnie nogi a tłuszcz na pewno zejdzie i dojdą do tego mięsnie co będzie dużo lepiej wyglądać. Jest też opcja rowerek stacjonarny

"Abs of a skinny guy is like a fat girl with big boobs... it dosent count."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie dotyczące - " Pompek "

Następny temat

Trening na rzezbe

WHEY premium