SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z krzywymi wlosami

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1480
No wiec mam taki malutki problem: bedac dzieckiem matka uwielbiala mnie czesac 'na boczek' a ze mialem dosyc dlugie wlosy to chodzilem taki przylizany na boczek caly czas. Wtedy mi to zwisalo. Teraz jednak zauwazylem ze wlosy z przodu glowy niezaleznie czego bym nie probowal zdzialac ukladaja sie wlasnie caly czas na boczek %) Jak jestem obciety na krotko to to mniej przeszkadza ale jak odrastaja to mnie to po prostu denerwuje. Czy jest na to jakas metoda.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
a uzywasz czegos do stylizacji? moze nalezałoby zacząc

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1480
zele nie pomagaja, myslalem o bardziej drastycznych metodach typu zgolenie na lyso tylko nie wiem czy to cebulki nie sa przekrzywione i odrosna tez krzywo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
cebulki przekrzywione? nie no ja nie wiem, moze jeszcze sie ktos wypowie, faktem jest to ze np jesli ja chciałabym zmienic przedziałek na inny to tez jakis czas te włosy "protestują", ale potem bez jakis wielkich srodków sątak jakbym chciała. Kiedys jak zmieniałam przedzialek to tak było, teraz od dłuzszego czasu mam jaki mam, ale pewnie byloby tak samo. Naprawde nie wiem, niech sie jeszcze ktos wypowie

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3512
Zgol sie na łyso,a jak włosy będą odrastać to zaczesuj je najlepiej do przodu.Powinno pomóc.

Tylko martwe ryby płyną z prądem-żywe płyną pod prąd!
---
Ooh, you've got it bad I can tell-You want it bad, but oh well.
Dude, what you got for me..Is something I..Something I don't need !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7569
g**** tam prawda z tym goleniem na łyso. Mam ten sam problem na samym srodku grzywki robi mi sie taki "wicherek" - strasznie mnie to wpienia - tez kiedys zgolilem na lyso - ale to chyba kwestii ulokowania cebulek - odrosly tak samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2845
mam ten sam problem :P ale jeszcze nie wpadłem jak go rozwiązać i dotyczy tylko prawej częśći grzywki która w lewo się zakręca :P zawsze umyje głowe to mam prosto a potem wraca do takiej sytuacji po pewnym czasie :P nie mam pomysłów jak to zdjąć raczej bym spytał jaki szampon do włosów to taki mały offtopic które po umyciu sa puszyste a po jakiś 14 minutach takie już brzydkie suche :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 386 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3166
Mam tez wicherek. Fryzjerka mi powiedzała ze to jest uwarunkowane genetycznie... Jak mam włosy około 5cm to sobie lekko klade zel, stawiam jakis irokez czy cos w tym stylu i ladnie wyglada, a jak mam nieco krótsze to czapke nosze i jest gicior cały rok od zmierzchu do świtu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co robic ?

Następny temat

Depilacja nog woskiem

WHEY premium