SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Problem z klatką piersiową

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 987

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 22 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 546
Witam! Mam 18 lat waże 108 kg wzrost 190cm. Mam problem z klatą piersiową ponieważ zrobiły mi się tzw. "męskie piersi". Nie wiem co robić. Czy zastosować dietę redukcyjną, czy na rzeźbę? Proszę o szybką pomoc

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 2235 Napisanych postów 48453 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 272612
http://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html 

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1673
chyba za wczesnie na pytania czy dieta na rzezbe czy redukcyjna. Kolego poprostu musisz pare kilu zgubic i duzo wiecej sportu! Jesli masz mozliwosc to silownia (miesnie ppala tluszcz) moze na poczatek zaczniesz biegac, wiecej spacerow, z kumplami pograc w pilke czy kosza. A najwazniejsze to jedzonko! Poczytaj co koniu ci wkleil, fajna sprawa! Pogadaj tez w domu z rodzinka, poniewaz potrzebujesz troche wsparcia bliskich, zeby nikt sie z ciebie przypadkiem nie nasmiewal, ze sie odchudzasz. Popatrz na twoich rodzicow, rodzenstwo czy tez sa otyli i jak wspolnymi silami mozecie walczyc z nadwaga.
SORKI za brak polskich liter!

Małą łyżeczką też sie najesz!

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3854
popieram kyzu20 dla motywacji pooglądaj na forum dzienniki zobaczysz co dobra dieta i ćwiczenia robią z człowiekiem to będzie dla ciebie motywacja. (dla mnie była ) jak sie za siebie nie weźniesz to za 10 lat będzie już tragedia ,więc powoli do przodu i jedziesz z tym fatem ogarnij linka który podesłał koniu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA NA ODCHUDZANIA-POMOC!

Następny temat

Dieta na redukcje

Higiena snu, jak o nią zadbać? Higiena snu, jak o nią zadbać? Tragiczna Śmierć po MŚJiW Rumunia 2017 Tragiczna Śmierć po MŚJiW Rumunia 2017 Redukcja - jakie białko wybrać? Redukcja - jakie białko wybrać? Leksykon suplementacji: GPLC Glicyn Propionyl L-karnityny Leksykon suplementacji: GPLC Glicyn Propionyl L-karnityny Źle zbilansowana dieta - oznaki Źle zbilansowana dieta - oznaki Nietolerancja laktozy - jak zaplanować dietę? Nietolerancja laktozy - jak zaplanować dietę? Carb Back-Loading - czym jest i jak to działa? Carb Back-Loading - czym jest i jak to działa? Nowa miłość Akopa Szostaka! Nowa miłość Akopa Szostaka!