SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z duzymi miesniami

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2568

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 688
Witam ale mam naprawde cholerny pomysl poniewaz trenuje boks i zblizam sie do mistrzostw niemiec niedlugo dokladnie we wrzesniu!! i z tego powodu sprobuje opisac moj problem ;/ pol roku temu dalem sie namowic kolega z klubu ze jak bede robil cwiczenie na nogi przysiady ze sztanga to mi nogi schudna! no i ja glupek zaczelem to robic i wyszlo na to ze jak skanczylem to robic to mi tak miesnie nabilo na udach ze moj obwod zwiekszyl sie o 10 cm bo mialem kolo 44 cos w tym stylu do 56 cm i miesnie sa cieze niz tluszcz i niemoge juz wagi zrobic na mistrzostwa bo nogi mi przeszkadzaja nie mam duzo % tluszczu ok. 15 % prosze pomozcie mi jak zbic te miesnie z nog!!
Walczylem zawsze 64 kg a zawsze sie utrzymywalem okolo 66 kg a teraz jak spokojnie jem to mam 77 kg!!

P.S pytanie do was koledzy co sadzicie o Rowerku na czczo albo Aerobach na nogi ? zeby spalic miesnie?

Trenij ciężko, wygrywaj łatwo

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30337
To nie wina ćwiczeń, ale diety. Trzeba było nie jeść więcej i byś nie miał problemów. Ułóż dietę z deficytem kalorycznym i ćwicz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 688
no tak tylko juz jak mowilem brzuch mi sie nie zmienil dalej wszystko to samo ale nogi grube sie strasznie zrobily

Trenij ciężko, wygrywaj łatwo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Rozumiem, że w cięższym przedziale wagowym zrobią z Ciebie kotlety mielone ?

Daj fotki, bo na sportowym forum nikt raczej nie będzie nawet tu pisał po przeczytaniu "jak spalić MIĘŚNIE".

Bez fotek ani rusz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
W pół roku 10kg Ci przybyło na udach? Plz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6024
10 cm :)
zauważ, że miał chude jak patyki, to taki progres nie jest niczym dziwnym.

suchar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wypełnij ankietę, inaczej temat poleci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 86 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 978
Jak miał chude jak patyki to po co je chciał jeszcze odchudzić. Tak w ogóle to ja mam 54cm, a jestem dziewczyną omg, chyba właśnie wpadam w panikę.

"Bo wypadek to dziwna rzecz. Nigdy go nie ma, dopóki się nie wydarzy." (Kubus Puchatek)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie Ty powinnaś wpadać w panikę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2595 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24290
ja miałem kiedyś dość grube nogi i słabe,ale zapisałem się na Muay thai i od nauki kopnięć szybciutko mi schudły
nie wiem czy coś pomogłem ale pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Napisał na końcu, że waga z 66 wzrosła do 77, a taki wynik jest dobrym wynikiem przy rownomiernym przyroscie masy na calym ciele
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nadwaga a siłownia

Następny temat

Miód po podgrzaniu traci właściwości ? :-/

WHEY premium