SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z chrapniem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1705

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10
Witam wszystkich,
macie jakieś sposoby na walkę z chrapaniem? Moja narzeczona śpi w drugim pokoju bo nie może ze mną spać...
Orientowałem się co do operacji ale koszt to 2 000zł oczywiście prywatnie...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 55
A czym się zajmuje zawodowo? Może jest po prostu tak czymś zmęczona, że chrapanie jest właśnie tym spowodowane... ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Nie ma żadnego inne pewnego sposobu niż właśnie ten zbieg.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 139 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 248
Bez wątpienia zabieg jest najskuteczniejszy i najpewniejszy. Koszt nie jest jakiś duży ponieważ większość operacji jest zdecydowanie droższa:) Możesz używać specjalnych klinów, urządzeń budzących Cię gdy zaczniesz chrapać, materacy. Ostatnio słyszałem o poduszce pomagającej w leczeniu chrapania ale nie jestem w temacie

dobry stabilizator jest jak dobra żona nigdy Cię nie zawiedzie:)
Mogę załatwić taniej produkty www.zamst.pl:) 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
operacja to już ostateczność,nie ma co się pchać pod skalpel.Nie masz czasem problemów z nadwagą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Wszystko poza zabiegiem to bicie pln dla producentów. Urządzenia budzące... chrapiący wraca do spania i znów jest wyrywany ze snu i tak całą noc, więc jest to kompletny nonsens ponieważ po kilku takich nocach z człowieka robi się żywy trup. Nadwaga/serce owszem jeśli występuje, ale po zrzutce nic się nie zmieni. Gruby/chudy jeśli chrapie to chrapać będzie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 139 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 248
jeszcze kwestia z czym masz problem, czy z rzywą przegrodą czy z przerostem języczka. Jak coś przywiąż się do łóżka żebyś spał na boku i problem z głowy:)

dobry stabilizator jest jak dobra żona nigdy Cię nie zawiedzie:)
Mogę załatwić taniej produkty www.zamst.pl:) 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10
Nie z nadwagą nie mam problemu. przez całą noc śpię na plecach przez co języczek mi opada blokując dopływ powietrza. Stąd te chrapanie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 139 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 248
w weekend na jednej z moich grup na FB ktoś dodał http://www.drsapporo.com/?page=product&id=34 może Ci pomoże

dobry stabilizator jest jak dobra żona nigdy Cię nie zawiedzie:)
Mogę załatwić taniej produkty www.zamst.pl:) 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10
chyba złapię się wszystkiego i kupię taką poduszkę. Żona ma ortopedyczną za 350zł tempra to ja mogę mieć za 200 przeciw chrapaniu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10
Mogę potwierdzić, że powiedzmy poduszka działa. Na szczęście chrapię tylko w pozycji na wznak a na niej śpię tylko na boku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14
Z tą poduszką można spróbować, bo rzeczywiście może pomóc.

Tłumaczenia angielski Kraków na zamówienie klienta: http://www.interlogos-krakow.pl/ 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PILNE PROSZE O POMOC!!! NAPRAWDE!!

Następny temat

Dziwne skoki pulsu i odczuwanie posiadania serca..

WHEY premium