SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z barkami

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1284
Witam! Mam problem:( Moje barki są strasznie wąskie. ćwiczę 4 miesiące jestem zadowolony z efektów lecz moje barki nigdy nie były zbyt szerokie. Problem jest taki, że mam 105 cm w klatce i tylko 114 cm w barkach. Jakie powinienem wykonywać ćwiczenia?? Dwa razy w tygodniu podciągam się na drązku i przyciągam linke wyciągu górnego szerokim nachwytem. Czy to pomoże?? czy są jakieś ćwiczenia których powinienem się wystrzegać?? Prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1668
zebys zobaczyl widoczne efekty muszisz czasem poczekac dluzej niz 4 miesiace, ale ja tez bylem waziutki w barkach i cwiczenia jakie mi pomogly najbardziej to standardowe wyciskanie sztangi zza glowy, mimo ze kontuzjogenne to jednak skuteczne i podciaganie sztangi wzdluz tulowia - doskonale na przednia czesc barkow. Nie wiem jak Tobie, ale mi pomoglo, pozdrawiam

Life is a big game so you've got to be a big boy ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2144
Kiedys Krzychu666 jak dobrze pamietam napisal fajny art o poszerzaniu barkow. Wspominal o cwiczeniach typu : podciaganie na drazku, wioslowanie sztanga, wyciskanie sztangi zza glowy wszystko szerokim uchwytem.

EDIT: https://www.sfd.pl/Jak_poszerzyć_barki_-_czyli_zrób_z_siebie_godzillę-t262068.html

Zmieniony przez - evilboy w dniu 2008-02-01 00:26:15

www.pajacyk.pl 

bla bla bla

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1284
Dzięki Ci bardzo za rade:P Napewno wypróbuje zaproponowane przez Ciebie ćwiczenia ja doskonale wiem że na efekty trzeba czekać tylkoo wolałem teraz zapytać niż np po roku bezsensownych ćwiczeń które byłyby nieodpowiednie:P Pokierowałem się zasadą kto pyta nie błądzi:D dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1284
Dzieki bardzo evilboy
Właśnie przeczytałem artykuł i jest on zaje*****:) właśnie tego mi było trzeba. jeszcze raz dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2144
Nmzc ;)
Podziekowania dla Krzycha :P

www.pajacyk.pl 

bla bla bla

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 638 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10399
podciaganie na drazku szeeeeeroko krzychu prawde ci powie

(\__/)
( -'.'
(")_(")
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1668
nie ma sprawy, oczywiscie wiadomo ze pytac warto takze powodzenia zycze i szybkich postepow

Life is a big game so you've got to be a big boy ;]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASS - Arkadius77

Następny temat

Hantelek

WHEY premium