SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z Białkiem/Czy robię dobrze.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 664

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

19

Waga

76

Wzrost

177

Cel treningowy

Głównie rzeźba , masa

Staż treningowy na siłowni

4 dni

Uprawiane inne sporty

-

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Full osprzęt siłownia

Dieta

brak

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29
Witajcie,

Pierw Chciałem życzyć wszystkim Wesołych Świąt ! :)
a teraz przejdę do problemu :)

Od niedawna chodzę na siłownie ( robię to 3 x w tyg [ byłem 4 raz,dziś ] (Głównie chodzę by sobię wyrzeźbić ciało)
Ważę 76 kg mam 177cm wzrostu. Na Pierwszy raz znajomy dał mi Białko 'Dobrej firmy' Wypiłem, wszystko fajnie. Ale po 2 dniach strasznie mnie wysypało chrostkami (Plecy,ramiona)..Wydaje mi się ze mam uczulenie na takie białko. I Moje pierwsze pytanie jest takie.. Czy są jakieś 'antyalergiczne' białka ponieważ Znajomi którzy chodzą na siłownie już 4 lata, polecili mi pierw zająć się masą a dopiero potem rzeźbą. Jednak nie mam ochoty wyglądać jak by ktoś mnie przejechał tarką. :)

Następne moje pytanie.. Z racji tego ze chodzę co 2gi dzień na tą siłownie staram się robić 'Wszystkie Partie' (Pierwsze 2 razy miałem zakwasy,teraz nie mam już nic) Tzn:
-Nogi, Biceps,Triceps,Plecy,Brzuch itd.. Robię 4x po 12 Każdego ćwiczenia (Nie biorę dużych obciążeń - staram się być w normie). I Chciałem zapytać czy ma to jakiś sens.

Z góry dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam!

DoDv

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
4 raz na siłowni i już białko kupujesz? Pieniądze w błoto... Za pół roku najwcześniej pomyśl o białku.

Tak ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29
Nie,nie. Kolega po prostu dał mi na spróbowanie - Czyli mam rozumieć pół roku jechać na sucho tak ?

DoDv

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Przecież masz naturalne i zdrowsze białko.Po co ci chemia?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Tak, białko tu po prostu białko, to samo co masz w kotlecie. Twój organizm nie ma jeszcze zwiększonego zapotrzebowania na nie. (Co nie znaczy, że nie masz ogarniać diety, to jest systematycznie poprawiać jakość spożywanych produktów i świadomiej je dobierać)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29
Okej, dziękuje wam za odpowiedź.

a co polecacie mi na początek z suplementów?
Kreatyna czy coś podobnego?
czy tak jak juz wcześniej zapytałem. Jechać na sucho?

Zmieniony przez - DoDv w dniu 2012-12-22 15:18:14

DoDv

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Daj sobie spokój z suplementami.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29
Ale ogólnie mam 'dać sobie spokój', czy dopiero po jakimś okresie mam zacząć coś brać ?

DoDv

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Jak zbudujesz podstawy i zrozumiesz na czym polega działanie suplementów-jak najbardziej.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29
Okej,dzięki wielkie za pomoc, będę się stosować do waszych zaleceń. Po prostu chciałem się upewnić czy moje działania mają jakiś sens.

Pozdrawiam!

DoDv

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia - Czym zastąpić wyciskanie na płaskiej?

Następny temat

Siłownia + kalistenika

WHEY premium