SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Problem z ABS i FAT

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 244

Formularz - Proszę o pomoc

17

mężczyzna

Waga

65

Wzrost

167

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

15

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

brak

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Street Workout staż 1rok drązek,poręcze i inne rzeczy związane

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

3chleb ziarnem + 1litr mleka

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

brak

Stosowana lub planowana suplementacja

brak nie 100% natural
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 20 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8
cześć mam problem z spaleniem tłuszczu z brzucha na wadze pokazuję 9% tłuszczu a mój cel to 1% ripped abs może ktoś pomóc mi?
moja dieta to dziennie 3x chleb ciemny z ziarnem + 1l mleka.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2219 Napisanych postów 48352 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 268406
http://www.sfd.pl/Dieta__ułóż_sam_a_-t315296.html 

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa czy redukcja.

Następny temat

Problemy z żołądkiem a dieta

Kasza czy ziemniaki? Porównanie okiem dietetyka Pasja Maszyny o której nie wiedzieliście! Łukasz Sosiński - ocena sylwetki Jaka kasza jest najzdrowsza? Jakie węglowodany wybrać? Leksykon suplementacji: Acetyl-L-karnityna Trening na masę - 5 złotych zasad Katarzyna Strzelczyk - ocena sylwetki