SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem proszę o poradę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4491
Zauważyłem że od paru dni mam bigunke zawsze po posiłku z piersi z kurczaka ,miał ktoś z was taki problem?? , chyba będę musiał przerzucić się na inne mięcho macie jakieś propozycje ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nie można powiedzieć dokładnie jeśli nie widać całej diety spróbuj wykluczyć pierś i zobaczyć co sie dzieje przejdz na diete lekkostrawna na chwile

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4491
Po niczym nie mam w ciagu dnia a jak zjem obiad z kurczakiem ,ryżem i warzywami to mam ,też tak własnie muszę zrobić zamienić kurczaka na coś innego i zobaczyć czy to była przyczyna a jestem pewny na 99 % że kurczak 1,5 roku jechania na tym robi swoje :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
ryba/jaja/kazdy inny rodzaj miesa

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sporty Walki i zwiększenie masy

Następny temat

HIIT a aeroby

WHEY premium