SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem na IF. Umieram? Chce mi sie spac itp.

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17394
IF zaczalem 01/03

Waga 105kg, Pas 104cm
Aktualnie 89kg i z 88cm w pasie

Ogólnie na poczatku szlo super. Natomiast od dobrego miesiaca schudlem z 2-3kg? Slabo leci. O ile wiem, ze redukcja to maraton, a nie sprint ale od tygodnia moze dwóch mam dziwne problemy z samopoczuciem.

Ciagle chce mi sie spac, jestem zmeczony. Najbardziej mnie meczy jak siedze na kanapie i nic nie robie caly dzien. Po prostu nawet naczyn nie moge pozmywac. Wczoraj wstalem o 9 rano, pozniej spalem od 16 do 18. Wieczorem poszedlem spac i rano jakos wstalem znowu o 9.

Aktualnie od 2tyg moze 3 uzywam DY Black Bombs. W DNT biore jedna tabletke rano a druga po pld (6h odstepu) w DT biore jedna przed treningiem i trening jest super. Pozniej biore druga po 6h i ogólnie to moge isc po niej spac. Wypije do tego kawe i tez nic nie pomoze.

Nie chce robic offa od diety minimum do 24/06 - wracam wtedy do kraju na 2 tyg i wtedy moge zrobic semi off. W sensie diety nie bede w stanie trzymac wtedy w 100%. Bede staral sie jesc czysto ale nie bede wszystkiego kladl na wage. Treningi bede robil.

Ale lanie wody Teraz do rzeczy. Co zrobic zeby sie pobudzic? Bo czuje sie jak niedzwiedz w okresie zimowym. Spac spac i spac No i jak rozruszac metabolizm?

Zrobic jeden czit day? Ogólnie od 01/03 ani jednego czeat day czeat meal. Nic zero. Zadnego syfu nie jadlem. Mialbyc raz nandos ale sie rozmyslilem:D

edit.
zapomnialem dodac, ze od kilku dni mam tak, ze jak szybko wstaje z kanapy to mi sie w glowie kreci przez 2-3sekundy

Zmieniony przez - mrow007 w dniu 2015-05-30 18:21:59
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
Ile obecnie jadasz kalorii?
Jaki schemat if?
Jak w ciągu tygodnia trenujesz?

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17394
Zjadam 2000kcal. Zaczynalem na 2500 jakos

T 60g B 180g W reszta

Jem zazwyczaj 10-16



Trening mam: Push Pull, 2 dni wolne, Push Pull
Od niedawna po kazdym siłowym robie cardio 20-25min. Dodatkowo raz na tydzien/dwa jest HIIT

To sa jedyne godziny w których sie ruszam. W pracy siedze, w domu siedze, w samochodzie siedze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
3 miesiące i -26kg to trochę za duzo
delikatnie pisząc

właśnie 2/3kg na miesiąc to 'zdrowy' ubytek masy
ciało być może tak reaguje na taką zmianę,w takim krótkim okresie
to tego bardzo niska podaż kcal na taką wagę też robi swoje
metabolizm zwolnił

ucinanie kcal albo dodawanie aktywności prawdopodobnie pogorszy tylko sprawę

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17394
Solaros -16kg, a nie 26. Wiec jak na pierwsze 3 miesiace redukcji to calkiem spoko. Woda zeszla i w ogóle. Wiec tak jakby 5kg na miesiac to wynik okej jak na poczatek.

26 to by byla przesada, prawda:)

No ale co zrobic? Jak poprawic metabolizm?
Cheat day? czy to cos da? No nie wiem, poradzcie

Czy moze wlasnie zostawic tak jak jest i schodzic z waga powoli i dopiero od 24 na te dwa tyg pozwolic sobie na troszke wiecej?

Zmieniony przez - mrow007 w dniu 2015-05-30 22:35:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
hehehe
mój błąd

waga leciała szybko na początku bo glikogen i woda czy zawartość jelit
jakby obecnie nie leciała albo rosła to mógłbys się zastanawiać,ale im dłużej redukujesz tym progres zwalnia

ale jeśli spada 2-3kg/mc to bardzo dobry wynik
imo optymalny,'zdrowy'

choć waga to waga,bardziej bym się obwodami zainteresował niz samą wagą
waga w pewnym momencie może stać/delikatnie rosnąć
ale jeśli bebzon by leciał czy fałdy z całego ciała [jesli ożywasz kalipera] - to idealnie

mierz bebzon
jeśli on będzie leciał - to najważniejsze
wagą aż tak się nie sugeruj

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17394
Aha no to okej. Waga schodzi powoli ale w pasie jeszcze było ostatnio 90cm teraz tak 88 bardziej. W tylku tez zeszło. Biceps stoi w miejscu z uda schodzi. Przyłoże się bardziej do rozmiarów niż wagi samej w sobie. Jakieś rady ogólnie teraz? Zmiana BTW w dziecie? Może zmiana w treningu jakas? Dzięki i sog
Rzadko*

Aha i mam accumeter za £9 z amazon ale zadko używam

Zmieniony przez - mrow007 w dniu 30/05/2015 23:45:55

Zmieniony przez - mrow007 w dniu 30/05/2015 23:46:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 861 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17394
Aha no to okej. Waga schodzi powoli ale w pasie jeszcze było ostatnio 90cm teraz tak 88 bardziej. W tylku tez zeszło. Biceps stoi w miejscu z uda schodzi. Przyłoże się bardziej do rozmiarów niż wagi samej w sobie. Jakieś rady ogólnie teraz? Zmiana BTW w dziecie? Może zmiana w treningu jakas? Dzięki i sog
Rzadko*

Aha i mam accumeter za £9 z amazon ale rzadko używam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Reverse diet + IIFYM

Następny temat

Kilka pytań na temat CN, UD 2.0, CBL...

WHEY premium