SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem mojej babci,prosze o pomoc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez DUDEK z działu Suplementacja - NASZE TESTY i promocja.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 224 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2714
Witam!
Mam takie pytanie,od razu powiem ze to dosyc dziwne ale chce pomoc mojej babci,otoz moja babacia ma 73 lata i jest chora na serce i na gosciec,wiekszych problemow niz problemy sercowo/cisnieniowe raczej nie sa znane i nie wystepuja...moja babcia miala uraz okolo roku temu,mianowicie zlamala noge i stracila w tedy duzo krwi,dostala anemi,ponadto okazalo sie ze jej wyniki krwi sa bardzo slabe jesli chodzi o krzepliwosc co zawdziecza swojemu kardiologowii ktory przepisal zbyt duzo dawke leku przeciw zakrzepowego,stan mojej babci jest juz w miare dobry ale ciagle boryka sie z anemia mimo dobrego odrzywiania,pije soki je duzo rodzynek,miesa,owocow,warzyw,miodu etc. Pomyslalem wiec ze mozna by podac babci glutamine lub bcaa, czy to dobry pomysl ? hehe wiem ze to takie dosyc dziwne ale czy to by jej nie pomoglo? Nie wywolalo by jakichs problemow?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
to czy suple sa zdrowe czy nie - to kwestia dyskusyjna, bez odpowiedniego kontekstu - nie do rozstrzygniecia. Mysle ze babcia wielkich korzysci z glutaminy i bcaa nie wyciagnie.

Tez mnie zastanawia jakie oczekiwania stawiane sa tym suplom w tym wypadku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
posiedź z babcią, dotrzymaj towarzystwa, album ze zdjęciami pooglądajcie, a nie suple
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 224 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2714
hyhy a czemu zly pomysl? pytam bo nie wiem,czy takie suple zle wplywaja na zdrowie bo sa reklamowane jako zdrowe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 651
Czlowieku moze jej metanabolu daj? Albo omki? Nabierze masy... Odzywki nie sa dla starych ludzi. Witaminy itp niech dostarcza z jedzenia. Po co wpier... ten tabletki i proch? To tez obciazenie dla watroby i zołądka.

Pozdrawiam f1x

www.coder-factory.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
głupota bcaa i glutamina niby w czym ma jej pomoc?

lepiej magnez, witaminy, omega-3, kolagen, zenszen i inne prozdrowotne suplementy

Suplementy są dla starych ludzi, w szczególności dana partia dla nich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1636 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58446
proponuje podac babci nowa massacre i animal pump,kupic beret ze znaczkiem 'A' i podrzucic jakies hantle i lawke,no i obciazenia ze 120kg,niby niewiele, ale lata swoje ma babcia,a nie wiadomo czy chce mase robic czy moze sprobowac sil w TS.

do tego wodyn jej rozpisze trening na krzepliwosc krwi i bedzie ogien,

w czasie cyklu babci nie pajacuj bo w zeby moesz wyrwac na cisnieniu i z podlogi je potem zbierac.











Ile masz lat?

'5 serii to zdecydowanie za dużo. Chyba, że na dopingu jedziesz.'

WE LOVE YOU !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
hehehe no to sie posmialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jesteś żałosny kubus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 224 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2714
Omega 3 bym znalazła w rybach i bananie chyba tez jest no nie?
witaminy to moze byc vigor? Co do magnezu to magne B6, ja takie stosuje.

Teraz wytlumacze czemu pytalem o glutamine,poniewaz: to aminokwas i myslalem ze moze pomoc tym bardziej ze wszyscy mowia ze to za***iscie zdrowe i takie tam? Wiec jak jest naprawde,zadajmy sobie teraz to pytanie,skoro to jest zdrowe czemu tego nie podaja starszym ludzia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 224 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2714
Wychodzi na to ze w cale to takie zdrowe nie jest...Co do kubusia to bez komentarza,chcialem spytac,nawet pisalem ze pytanie jest dosc dziwne,pozatym nigdy bym tego nie podal bez konsultacji z lekarzem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZESTAW DO OCENY <REDUKCJA>

Następny temat

Omega 3,6,9 + omega 3. Dobrze dawkuje ?

WHEY premium