SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem- brak miejsca w żołądku aby zmieścić całą dietę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1448

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 57 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3731
Witam, oto moje dane:

Płeć : mężczyzna
Wiek : 22
Waga : 77
Wzrost : 183
Cel treningowy : masa
Staż treningowy na siłowni : 1 rok
Uprawiane inne sporty : brak
Dieta : Jest

Mam pewien problem. Jestem teraz na masie i muszę jeść więcej niż wynosi moje zapotrzebowanie. Dodałem 500 kcal i teraz moje zapotrzebowanie wynosi 3640 kcal. Problem w tym że jeśli chce to dostarczyć z pożywieniem tradycyjnym to non stop chodzę krótko mówiąc obżarty aż ledwo się ruszam. Na dłuższą metę to męczące, muszę na siłę pakować w siebie jedzenie. Diętę wprowadzałem stopniowo ale mój żołądek chyba się już bardziej nie rozciągnie. Jak temu zaradzić ? Jem co 3 godziny, 5-6 posiłków dziennie. Czy jedynym rozwiązaniem jest np. zastąpienie jakiegoś posiłku gainerem ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1090 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10444
może ćwiczysz za słabo, po dobrym treningu organizm chłonie żarcie ładnie. po drugie dieta może być kiepska, pokaż ją tutaj

Moda się zmienia... Duża łapa zawsze jest na czasie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2122
dokładnie dawaj dietę, no ale jeżeli będzie ok i naprawdę nie dasz rady szamać a wiadomo że nadwyżka kcal jest konieczna to możesz uzupełnić dietę gainerem

Who dares wins

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 57 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3731
Po treningu mam apetyt i to dość duży. Najgorzej jest w dni nietreningowe. Jeśli chodzi o dietę to co dziennie jem coś innego więc nie wiem czy dokładnie opisywać każdy dzień, może napisze tak:

8:00 zawsze płatki owsiane 100g + orzechy 20g + troche cukru + 250g mleka

11:00 tutaj kanapki z szynką, żółtym serem i warzywami lub z jajkami

14:00 obiad to co serwują w domu (dopasowuje ilość do zapotrzebowania)

16:30 przed treningiem makaron 100g z białym serem / w dni nietreningowe jakaś ryb. np śledz

19:00 koktail bananowy

20:00 sałatka ryż 100g + kurczak 100g

22:30 ser biały chudy + trochę chleba

To jest taki zarys, ilość gram kontroluje każdego dnia aby zachowane były proporcje:
białko - 2,1, węglowodany - ok. 6,4, tłuszcze 1,5 Suma kalorii 3640 kcal
(brak tłuszczy uzupełniam oliwą z oliwek)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1090 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10444
cukier w pierwszym posiłku zbędny, możesz dodać 2 jajka tutaj a w drugim już jesc tą szynke i ser, przed treningiem zamiast białęgo sera daj mięso, chleb w ostatnim posiłku zbędny lepiej dodaj do twarogu oliwe/jajko. oprócz pierwszego i ostatniego posiłku dodaj do pozostałych warzywa. to tyle narazie na szybkiego

Zmieniony przez - sls w dniu 2013-01-27 14:44:06

Moda się zmienia... Duża łapa zawsze jest na czasie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 57 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3731
warzywa dodaje zawsze, w ostatnim posiłku rzadko dodaje chleb
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Reducja pomocy

Następny temat

Masówka

WHEY premium