SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem ;p Co robic

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
Mam problem i postanowilem tutaj zasiegnac pomocy ;p. Cwiczylem praktycznie cale ubiegle wakacje caly czas na sucho, teraz jakos 2 miesiace temu zaczalem cwiczyc znowu, mam czas na silownie 2 razy w tygodniu, wydaje mi sie ze nie moge powrocic do wakacyjnej formy.. chodzi mi zarowno o sile jak i o rzezbe i tu pojawia sie moje pytanie.. powinienem zainwestowac w jakiegos gainera? kreatyne? moze bialko? Wydaje mi sie ze Ciezko bedzie u mnie z przestrzeganiem diety.. nie jem duzo.. jem duzo warzyw i owocow ale z jakas szczegolna dieta moze byc ciezko.. Pomocy ;))

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 78

Wzrost: 187

Cel treningowy: Rzezba, Sila

Staż treningowy na słowni: ok 4-5 miesiecy z przerwami

Uprawiane inne sporty: Koszykowka

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Dostep do silowni

Dieta: Brak

Przeciwskaznania medyczne: Brak

Zażywane suplementy: Brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
jeśli chcesz coś ze sobą zrobić to zamiast faszerować się bez sensu odżywkami wygospodaruj czas na jeszcze jeden trening - tym bardziej sobie pomożesz bo 2 dni to troszkę mało. Twój "wakacyjny staż" to 2 miesiące więc chcąc nie chcąc niewiele zdążyłeś przez ten czas zrobić, dobrym treningiem i dietką nadgonisz to bez odżywek - bo na te zdecydowanie za wcześnie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
Tylko tak jak mowilem.. z dieta moze byc ciezko.. moze ktos doradzilby mi jakas diete ktora nie kosztuje jakos bardzo duzo wyrzeczeń albo chociaż nie konkretna dietę tylko jakieś porady jak się odżywiać, co do trzeciego treningu to naprawdę cięzko będzie.. mam 3 treningi koszykówki w tygodniu.. do tego szkoła więc cięzko to pogodzić.. może coś w domu cwiczyć jednego dnia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 190
poczytaj troche postow podwieszonych w dziale odzywianie bo ciezko jest wszytsko wypisywac co jest dobre a czego unikac jesli chodzi o diete i odzywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
A czy ogolnie.. nie ukladajac konkretnej diety lecz pilnowanie sie troche z jedzeniem itp ?;p ma takie cos sens wogole?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
oczywiście że ma, musisz myśleć co jesz i kiedy jesz ! właściwy posiłek z samego rana, przed treningiem i po treningu poczytaj o odżywianiu .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytań odnośnie brzucha

Następny temat

METIUQ/Dziennik(WL)/Do granic moich możliwości.

WHEY premium