SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Problem

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1034

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 882
Witam, chciałem się dowiedzieć od was pewnej rzeczy a mianowicie chodzi mi o chudnięcie i grubnięcie na przemian w przegubach , masa z innych partii stale się utrzymuje , a i waga pokazuje jednakowo , miał ktoś podobny problem ? Diety nie mam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 792 Napisanych postów 3182 Wiek 29 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 72201
moze mam problem z czytaniem ze zrozumieniem ale nic nie skumalem z tego co napisales, sformuuj to po polsku raz jeszcze

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 845 Napisanych postów 4273 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 116724
Przedramiona Ci chudną czy nadgarstki? To akurat wydaje mi się takie partie że jak nie masz predyspozycji ani nie trenujesz ich jakoś specjalnie to nie urosną. Może masz takie okresy że ćwiczysz jakoś bardziej te przedramiona więc mają większy obwód, odpuszczasz i chudną?

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 882
W nadgarstkach , jestem ektomorfik może to też być przyczyna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 7607 Napisanych postów 106824 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1239507
W tym miejscu to jedynie wody mozesz nabrać, moze jakieś problemy z krążeniem, organizm zatrzymuj wodę
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Placki gryczane