SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 576

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 111 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3582
Witam mam pytanie , ponieważ jetsem na redukcji i moje zapotrzebowanie to 3200 kcal, a na redukcji mam 2500 i nwm czy zostac na tych 2500 kcal czy zmniejszyc jeszcze
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 33 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4061
Ja bym jeszcze podbił kcal i obserwował czy waga leci, i dopiero schodził z kcal jak waga będzie stała w miejscu, bo jak teraz jeszcze zejdziesz niżej z kcal to potem nie będzie z czego ucinać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 320 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5191
K119
Ja bym jeszcze podbił kcal i obserwował czy waga leci, i dopiero schodził z kcal jak waga będzie stała w miejscu, bo jak teraz jeszcze zejdziesz niżej z kcal to potem nie będzie z czego ucinać.



Dokładnie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Kcal obcinaj bardzo powoli!
Jeśli waga idzie w dół to nie obcinaj wcale (może masz aktywność sporą)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 111 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3582
okej dzieki wielki , co do aktywności to 3x w trening siłowy + w dnt areoby po 30 min
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna

Następny temat

Dieta do poprawki Cel masa

WHEY premium