SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3168

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 56955
no marcelq jak sądzisz ?? ja sądze że może by ćsąmniejsi od ciebie i żyją
pozdrawiam

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 305
Juz nikt nie odpowie? Tylko 3 osoby sie wypowiedzą?

Wierze w was:)

Sherdogs underground fight...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Wszyscy odsylacie do wrozki, a teraz sami prorokujecie, ze jest ok?

Skad wiecie, ze nic mu nie jest? Gospodarka 15latka sama w sobie jest tak rozregulowana, ze wpuszczanie do niej hormonow egzogennych to jak wjechanie spychaczem na plac po Woodstocku.

Nikt ci nie odpowie ile straciles/ile mogles zyskac bo to jedynie pan Bog dobry wie. Proponuje w ogole sie tym nie zajmowac bo zwiariujesz.

Co mozesz zrobic - podstawowe badania - poziom testosteronu, ob, morfologia, cukier - zamkniesz sie w 30 zl, a sumienie uspokoisz na zawsze.

Przychylam sie do tego, ze pewnie nic Ci nie jest bo czasu uplynelo sporo, ale jak chcesz sie przekonac 100% to tylko w laboratorium. I nie zadawaj wiecej ni po jednym pytaniu bo sie odechciewa odpisywac.

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7754
Jak mnie to kur... w****ia jak gość ma 180 cm wzrostu i płacze że już nie urośnie ......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 305
Ale mam iść do prywatnego laboratorium?
Ok. pujde i co, powiedzieć im jaka jest sytuacja, czy tylko żucić hasłem że chce poznać swój poziom teścia, ob cukier i co tam jeszcze, a oni mi powiedzą czy wszystko jest ok? Czy może bede musiał potem do lekarza iść z tymi wynikami? Bo wyznanie "grzechów" lekarzowi raczej odpada - mała mieścina.

Sherdogs underground fight...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 529 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4537
"czy ona wpłyneła na moje (że tak sie wyraże genitalia), mam zaledwie 15 cm penisa;(. Miałbym tyle samo na czysto? "


o jaaaaaa nie moge z tego textu

powiem tak:
1.musisz miec spoko kumpli ze doradzili Ci cykl w wieku 15 lat,chyba ze zrobili to specjalnie zeby miec z Ciebie pompe
2.podziwiam Cie za odwage zeby w wieku 15 lat sie kluc i teraz mowie to serio
3.teraz to juz po tpokach nic nie zrobisz,zdrowo sie odzywiaj i rosnij tylko tyle mozesz zrobic.a jesli tak bardzo panikujesz to zrob badania,ale lepiej nei przyznawaj sie lekarzowi ze zrobiles cykl z deki w wieku 15 latale koles
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 56955
ejj no rozmiar europejski to od 12-15 wiec luuzik

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 305
Czy byłem odważny? Pewnie, nawet nie myślałem o tym co bedzie potem. Wówczas moja wiedza na ten temat wynosiła -100. A i tak fuks był bo o mały włos nie wziołbym 100 metki ruskiej. Ale koleś który mi odpychał towar (d**** i nic sie nie zna) powiedział że meta to raczej na siłe . I tak sprzedał mi cyba najmniej szkodliwy kox (chyba).
No ale właśnie(nie śmiać sie) : deca nie jest teściem więc czy ona napewno blokuje wydzielanie własnego teścia? (tak pytam bo nie wiem).
PS są goście cop w wieku 15 lat ciupią mete i nic im nie jest......

Sherdogs underground fight...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1307 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6682
to ja jestme czarnuchem...

Pozatym BRO nie martw sie nie rozmiar statku jest najwazniejszy tylko jak fale kolysza

[tak mowia ludzie z malym interesem ]

Konstytucja Rp art. 5 ust. 1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 529 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4537
jak mówi prezes na silce: nie liczy sie wielkosc przyrodzenia ale jakos p..i..e.rdolenia jest jeszcze jedno wyjscie---> znajdz partnerke z mala pochwa wtedy bedzie luzzz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

100mg propa

Następny temat

Cykl 1000zł POMOCY

Wiecej