SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proactiv-TRĄDZIK ZNIKA

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10863

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 830 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5179
ktoś brał ktoś coś słyszał ...

znani z hollywood go stosują i chwalą
1

Jestem Szefem własnego życia

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 243 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1781
Paco tez jestem ciekawy wiec dump

Prezerwatywa więcej czasu jest przy Twoim portfelu niż ją używasz, tak samo jest z kobietą.

Brazylijskie Jiu Jitsu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 830 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5179
ludzie pisać...

Jestem Szefem własnego życia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 310
odświeżam bo też chce wiedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 463 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4646
a nie wiesz że ci znani jak to piszesz z hollywood za reklamę takiego preparatu dostaja ogromną kasę, a wcale go nie muszą używać, tylko i wyłącznie reklamować ? i widziałeś kiedyś u tych ludzi trądzik ? bo ja nie :)

" Gdybyś usłyszał tysiąc razy- nie uda Ci się.
To wiesz co?
Rób nadal wszystko jak najlepiej potrafisz i pokaż, jak bardzo się mylili.
Sukces jest największą, dostępną, ludzką zemstą."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5389
Ludzie zanim zaczniecie walczyć z trądzikiem poczytajcie o jego przyczynach. Kosmetyki walczą tylko z zewnętrznymi efektami trądziku a nie z jego przyczyną. To czy wybierzemy taki kosmetyk czy inny to kwestia gustu, rodzaju skóry itd. ale żaden nie zaleczy trądziku nawet w minimalnym stopniu, chyba że ktoś ma 2-3 pryszcze spowodowane brakiem higieny to wtedy taki preparat może mu pomóc.

Zestaw ProActive składa się z 3 kosmetyków: Renewing Cleanser, Revitalizing Toner, Repairing Lotion.

1. Renewing Cleanser (120 ml)
Jest to jakby krem do mycia twarzy z malutkimi drobinkami do codziennego stosowania. Jego głównym składnikiem jest benzoyl peroxide o stężeniu 2,5 %. Ładnie oczyszcza i wygładza skórę. Osobom o bardzo delikatnej cerze poleciłabym stosowanie na zmianę z jakimś zwyczajnym żelem bez drobinek, żeby jej nie podrażnić.

2. Revitalizing Toner (120ml)
Jest to bezalkoholowy tonik. Usuwa nadmiar sebum z twarzy, odświeża oraz balansuje skórę.

3. Repairing Lotion (60ml)
Jest to emulsja z 2,5 % stężeniem benzoyl peroxide. Działa ona dogłębniej niż te poprzednie kosmetyki. Działa na pryszcze w początku ich powstawania oraz atakuje bakterie odpowiedzialne za ich powstawanie. Należy stosować na noc, ale w razie mocnego trądziku zalecane jest stosowanie dwa razy dziennie.

Wg mnie jego cena (na allegro 2 lata temu kosztował około 200 zł ten zestaw) jest zupełnie nieadekwatna do jakości, bo 120 ml żelu do mycia twarzy to bardzo mało. Poza tym ten żel do mycia twarzy to mini peeling, czyli nie można go zbyt często stosować i trzeba dokupić inny specyfik.

Wg mnie produkt przereklamowany, zbyt drogi, podobny zestaw można sobie złożyć za maksymalnie 40-50 zł z innych produktów. No i najważniejsze - pomaga opanować w najlepszym przypadku bardzo drobny trądzik, który ma prawie każdy młodzieniec z powodu zwykłego nie dbania o skórę twarzy. Poważniejszego trądziku nie ma prawa zaleczyć, bo to tylko kolejna papka na twarz jakich wiele na rynku.


Zmieniony przez - Scorpion17 w dniu 2011-05-26 12:48:19

Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

RTG kręgosłupa szyjnego

Następny temat

CO JEST NIE TAK ...POMOCY

WHEY premium