SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o sprawdzenie diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 666

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 235
Zamieszczam przykładowy dzień z mojej diety. W pozostałe dni różni się głównie tym że zamieniam ryż na kasze lub makaron czy ziemniaki i makrele na inną rybę. Surówki wpisałem orientacyjnie, często zmieniam warzywa.
Moja waga: 80 kg
Wzrost 180cm
Wiek 22 lata
Trening 3 razy w tygodniu ( około 10 min aerobów po treningu ) + trening brzucha w dni nietreningowe 2razy w tygodniu.

Cel to iść w kierunku rzeźby.

Dodatkowe pytanie: Czy jeżeli w któryś dzień wybiorę się na bieganie czy jakiś sport typu piłka ręczna czy nożna to mam przyjąć więcej kalori czy trzymać się zawsze tego co sobie wyliczyłem ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Do pierwszego posiłku dodałbym warzywa , i nie rozdzielałbym jajek bo szkoda wyrzucać żółtek które są tak pożywne a resztę może być. Napisz po co Carbo ?? w DNT możesz ucinać węgle i z tych dni ucinać kalorie ale z węglowodanów .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 235
Carbo zaraz po treningu, zanim dojadę do domu i zjem pełnowartościowy posiłek w DNT nie pije carbo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Nie ma potrzeby i nie ma sensu stosować carbo .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 235
Zastąpić carbo bananem czy po prostu nic nie brać bezpośrednio po treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
w ogole nie ma konieczności jedzenia od razu po treningu. możesz zjeść w domu posilek

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 235
A możecie doradzić mi jakie warzywa najlepiej dodawać do śniadania ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Makro, spalacz

Następny temat

niskie tętno vs tycie

WHEY premium