SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o pomoc w suplementacji; trening na masę; do 200zł miesięcznie.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3307

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 3 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3516
Witam.

Dietę mam opanowaną, trening również (na masę) . Potrzebuję Waszej pomocy w suplach. Na dzień dzisiejszy stosuję:
- białko
- Redweiler

Oprócz tego mam do wydania 200 zł miesięcznie. Sam zastanawiam się nad DAA, bo jestem rocznik 83.

A Wy co polecacie?

PS. Z góry dziękuję za ewentualna pomoc. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Efekt wow, fajnie super, tylko pamiętaj że stawy czy mieśnia mogą nie być przystosowane do tego wow.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Daj pełną ankietę działu
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html 
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
jak wszystko jest dograne, to moze po prostu zrob cyklon na kreatynie?
napisz nam cos wiecej o sobie, wypelni info od anubisa, zobaczymy czy DAA sie nada.
osobiscie bym byl ostrozny z jego zastosownaiem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 3 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3516
1) nie mam foto, bo nie ma mi kto zrobić :D ale, endomorfik/mezomorfik 70-30%? Tak strzelam. Gdy zmieniłem trening na masę ważyłem 79kg przy 190 cm, byłem szczupły.
2) 34
3) 88/190
4) kiedyś ćwiczyłem na masę i byłem dobrze zbudowany, później zawał prawego płuca, powrót do zdrowia, straciłem całą muskulaturę, zacząłem biegać, ukończyłem poznański maraton, aktualnie od września/października 2017 zacząłem znów ćwiczyć, od 31 stycznia na treningu i diecie na masę, skoczyłem z 79kg na 88kg
5) 100 kilo ze startowych 79 kg i redukcja tłuszczu, później aż do śmierci cały czas rozbudowa mięśni ;)
6) od lat brak, aktualnie uzupełnianie białka i Redweiler 18g
7) spalaczy brak kiedykolwiek
8) dodatkowe białko, kilkaset mg kofeiny dziennie oraz Redweiler 18g
9) Redweiler 3-4 razy w tygodniu po 18g,
10)dieta: 3700 kcal, 3100 kcal ze wzorów +600 kcal na górkę;) W: 530g (58%) B: 230g (25,5%) T: 66g (16,5%)
11)finanse jako, że Redweiler 480g wystarcza mi na 2 miesiące, 250 zł miesięcznie.
12 ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
wrzuc sobie kreatyne, pojedyncza forma w postaci mono i bedzie git
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 3 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3516
Dziękuję za odpowiedź. A dlaczego nie DAA np. tego z Olimpa z blokerem prolaktyny?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
jego dzialanie nie przyniesie korzysci w budowaniu masy miesniowej, chyba ze poziom Twojego testa jest tak nisko, ze wyraznie utrudnia to budowanie sportowej formy
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 3 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3516
Oka, rozumiem. A minerały typu cynk/magnez/B6 oraz omega3/wit.D. Warto dodatkowo dorzucić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
jak najbardziej tego typu podstawy mozna sobie wrzucic

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Omega3 , wit d3 tego akurat nigdy za dużo , wiec spokojnie możesz stosować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 3 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3516
Oka. Poczytałem, policzyłem wychodzi mi na to, że na razie polecę tak:

- białko
- Redwaeiler/DORIAN YATES NOX-PUMP - ponoć jeszcze lepszy, w sensie mocniejszy, choć 18g Redweilera mnie roznosi
- kreatyna
- beta-alanina
- ZMA
- Gold Omega 3 z Olimpa

No i budżet wyczerpałem. Dziękuję wszystkim za rady i pomoc!

Pozdrawiam!


Zmieniony przez - Czarny Zarost w dniu 2018-04-28 20:22:01
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jablczan vs mono

Następny temat

Branie L-karnityny bez treningu i podczas treningu

WHEY premium