SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o pomoc w doborze suplementów

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1434

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

27

Waga

106

Wzrost

185

Obwód pasa

113

Obwód klatki piersiowej

120

Obwód uda

71

Stan zdrowia

Zerwane ACL
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28
Witam, mam prośbę odnośnie suplementacji, kiedyś nie miałem problemu z doborem ale wiele się pozmieniało na rynku od tego czasu a dodatkowo troszeczkę mi się przytyło ;)
Wymiary w profilu.
Chciałbym osiągnąć wagę 100 kg. przy udziale tłuszczu max. 15%

Po około 5 letniej przerwie w robieniu czegokolwiek (siedząca praca) reaktywowałem się na siłowni, na zachętę dostałem od znajomych na prezent urodzinowy białko z Treca z BCAA i Clen burexin. Białko już mi się skończyło ale brałem tylko po treningu, Clen Burexin jest na wyczerpaniu, brałem tylko przed treningiem i z rana na czczo w dni nie treningowe.

Odnośnie diety to mam ograniczone pole manewru, gotuje żona, która jest w ciąży no i nie mogę przez to wiele wymagać
Czyli moja dieta ogranicza się do ograniczenia węglowodanów i całkowitego odstawienia kawy.

Z Clean Burexin jestem niesamowicie zadowolony, z tym, że u mnie zaczyna działać z opóźnieniem około 1-1,5 h.

To co już kiedyś brałem:
Nitrobolon
Nitrobolon II
L-karnityna
Coś na spalanie ale było to tak dawno, że już nie pamiętam co to było.

Jak wyglada mój trening:
w tygodniu jestem na siłowni 3-4 razy, najczęściej 4 ale podzieliłem partiowo na 3 dniowy.
Cardio zawsze tak samo:
20 minut bieżni (chód - mam zerwane więzadło ACL)
20 minut rowerek
500 brzuchów w 10 seriach na maszynie, obciążenie jakieś 50-60 kg (nie wiem dokładnie jakie, brak naklejek z wagą obciążenia)

1. Cardio + Barki
2. Cardio + Klatka + Triceps
3. Cardio + Biceps + Plecy

Nóg niestety nie jestem w stanie robić ze względu na zerwane ACL.

Co mi polecicie, aby przyśpieszyć osiągnięcie mojego celu?
Jakiś spalacz? Czy może kontynuować Clen Burexin? A może lepiej go odstawić na jakiś czas?
Białko?
Kreatyna?

Nie chcę też przesadzać z odżywkami.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Na razie to właśnie tylko dieta jest potrzebna . Nie rozumie czego ograniczenie kawy . Wydaje mi się że jeżeli chcesz osiagnąć 15% bf przy 100kg wagi to nie wystarczy schudnąć 6kg tylko trzeba będzie dużo zrzucić i dużo zbudować . Narazie musisz wziąć się za diete i sam sobie możesz gotowac . tym bardziej żona w ciąży :) przejmij obowiązki w kuchni . Ona też potrzebuje zdrowego jedzenia . Możesz wspomóc się WPC do uzupełnienia braków .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28
Taki jest właśnie plan, zrzucić jakieś 15 kg tłuszczu i zbudować około 9 kg masy. ;)

Jeżeli chodzi o gotowanie to dzięki temu, ze moja żona jest w ciąży jem zdrowo ale nie jestem w stanie pochłaniać 3x dziennie piersi z kurczaka ;)

Nie pije kawy bo w Clen Burexin jest dużo kofeiny.

WPC, rozumiem, że o białko chodzi?
Coś takiego będzie dobre?:

Scitec Iso Great Zero Sugar
FA Nutrition Gold Whey Protein Isolate 2270g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Kto Ci każe jeść 3x dziennie pierś ? . Jestem 19 letnim uczniem klasy maturalnej i jestem w stanie trzymać się diety . Jest wiele innych źródeł białka ( Pierś z kurczaka , udko kurczaka, ser twarogowy, ser mozarella, ser żółty(dobrej jakości) , podroby , jajka , ryby, wołowina.) I do tego właśnie białkiem możesz się wspomóc . Białko WPC od SFD bym brał . Izolat nie potrzebny raczej . Może być BCAA jako antykatabolik albo kreatyna monohydrat . BCAA od Activlab kreatyna też jakaś najtańsza . 15kg może być i mało heh ;] Ale nie będę się bawił w jasnowidza oczywiście bo nie wiem jak wyglądasz jaki masz obecnie bf itd ;) . Ale uwierz mi że dieta to będzie klucz do sukcesu i wcale dieta nie oznacza jedzenia kurczaka w każdym posiłku .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28
Jak najbardziej zgadzam się z tym, że dieta to klucz do sukcesu ale w niektórych przypadkach po prostu niema takiej możliwości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28
To ograniczę się do WPC z BCAA na razie. A coś na spalanie? Ten clen burexin kontynuować?


Zmieniony przez - kwakier w dniu 2014-08-02 15:04:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Na początku redu powinno się o samej diecie jechać , do momentu aż nie masz z czego obciąć kalorie ani jak dodać trening , albo na sam koniec na ostatni szlif . W tej chwili raczej bez spalaczy .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 28
Ok, wielkie dzięki, możesz mi jeszcze polecić jakiś konkretny WPC z BCAA? nie koniecznie najtańszy a dobry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
weź od trec albo nie wiem SFD ,bcaa to od Activlab poszukaj w sklepie sfd tam masz wszystko :)

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW 5x5 - trening do oceny

Następny temat

Co po FBW?

WHEY premium