SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Prośba o pomoc - pytanie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 366

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 19
Jeżeli temat znajduje się w złym dziale to proszę o jego przeniesienie do działu właściwego. Dziękuję

Witam. Zaraz najprawdopodobniej zleci się masa hejterów, ale od tego jest forum - aby porozmawiać. Mam 18 lat, 175cm wzrostu i UWAGA 55kg wagi -,- (To dlatego, że w przeszłości zdarzyło mi się sporo schudnąć - coś w okolicach 25kg). Każdy mi mówi, że jestem chudzielcem, co jest oczywiście prawdą, trochę dystansu do siebie... Sama skóra i kości ze mnie. Do tego pomimo mojej wagi mam spore ilości tkanki tłuszczowej w swoim organizmie (brzuch, uda, tyłek, łydki..). Moje pytanie brzmi co mam zrobić aby wyjść na prostą? (tzn. pozbyć się tego tłuszczu i nie wyglądać jak chudzielec). Siłownia? (Nie sądzę aby z moją wagą coś ona dała).
Proszę o pomoc, udzielenie normalnej odpowiedzi.

Zmieniony przez - NewBiEeE w dniu 2015-08-30 12:03:01
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 447 Wiek 19 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10197
Przy tej wadze i z tym wzrostem nie możliwe jest, że masz ,,spore ilości tkanki tłuszczowej". Na początek oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne i dodaj do tego 300 kcal, wtedy coś się ruszy na pewno, a w połączeniu z siłownią zaczniesz powoli nabierać masy. http://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html - i przeczytaj sobie to.
napisał(a)
Początkujący
W takim razie jak wyjaśnić zwisający brzuch itd.? Być może są to oczywiste pytania, ale jestem zielony w tych kwestiach więc musisz/musicie mi wybaczyć.
napisał(a)
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 447 Wiek 19 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10197
Wydaje mi sie, że po prostu przesadzasz... Daj jakieś zdjęcie, ocenimy.
napisał(a)
Początkujący
Proszę bardzo.

napisał(a)
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2093 Napisanych postów 36166 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 260836
A co, chciałbyś wyglądac jak Arnold, nic nie trenując ? Dobra dieta i ćwiczenia to wszystko, czego potrzebujesz.
napisał(a)
Początkujący
Nie chciałbym w ogóle wyglądać jak Arnold. ;) Po prostu spytałem, tak?
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1283 Napisanych postów 24380 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 358018
Wyglądać jak Arnold ( to metafora ) nawiązująca do imponującej muskulatury ( gdzie w te miejsce wstawiasz swoją wymarzoną sylwetkę ) to wszystko. Jak wyżej zostało powiedziane, zacznij adekwatnie się odżywiać i ćwiczyć, nie ma tutaj filozofii.

Dietetyk - konsultacje dietetyczne (kontakt tylko prywatnie)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PLAN TRENINGOWY 80kg

Następny temat

Co to za choroba? POMOCY !!!

Wojciech Pasiut - ocena sylwetki Jak radzić sobie z bezsennością? Słodkiewicz vs Lech starcie weteranów 30.09-01.10.2017 IFBB DIAMOND CUP KATOWICE Suplementacja okołotreningowa Boostery testosteronu a badania hormonalne - dlaczego są ważne? Anna Nawrot - ocena sylwetki Phil Heath ryzykował życiem!