SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Prośba o ocenę postępów

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4082

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 5 dni Na forum 4 dni Przeczytanych tematów 843
Witam serdecznie to mój pierwszy post na forum.

Trenuję różne sztuki walki od 7 roku życia, wypracowałem swój własny unikalny styl, i chciałbym prosić bardziej doświadczonych kolegów o ocenę moich postępów i techniki.

Od pewnego czasu mam uczucie że stanąłem w miejscu i nie ma progresu, w związku z tym chciałbym prosić kolegów żeby ocenili to co sobą prezentuję i wskazali mi moje braki oraz drogę do polepszenia moich umiejętności.

Poniżej zamieszczam dwa filmy, jeden z pracy na worku, drugi formy z bronią.

class="link" target="_blank" rel="nofollow">Praca na worku

class="link" target="_blank" rel="nofollow">Formy z bronią

Z góry dziękuję za poświęcony czas i cenne rady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 174 Napisanych postów 576 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 47047
Srogo
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 482 Napisanych postów 1483 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 196449
Jestes samoukiem ? Jeśli tak to moze pora wybrać jakiś prestiżowy klub aby sie dalej rozwijać ?

P.S taki trochę chaos przy tych uderzeniach na worku ...

Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-07-13 00:23:47
3

"Zasady..." - To one czynią nas ludzmi...

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 153 Na forum 332 dni Przeczytanych tematów 6607
A na tym worku to co to było? Połamany kick-boxer, czy niedorobiony karateka? A z tego kolana, to chyba tylko pod monopolowym możesz kogoś walnąć... Weź się zapisz do jakiegoś klubu, żeby nauczyli cię jak to robić...
1
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 6937 Napisanych postów 103568 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1100556
Znawcą nie jestem al te uderzenia nie wyglądają na odpowiednie, no chyba ze takie uderzenia zakłada Twój własny styl

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 174 Napisanych postów 576 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 47047
Ej no przecież gość se ewidentnie jaja robi:)
1
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 469 Napisanych postów 645 Wiek 22 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 12994
HAHA, no praca na worku to kozak :D ewidentnie jaja sobie robi.
1
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 774 Napisanych postów 3963 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61979
Albo jaja albo d****.
1
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 5 dni Na forum 4 dni Przeczytanych tematów 843
anubis84
Znawcą nie jestem al te uderzenia nie wyglądają na odpowiednie, no chyba ze takie uderzenia zakłada Twój własny styl

Tak to sa charakterystyczne uderzenia dla mojego stylu, to tylko z pozoru ma wyglądać tak nieporadnie, a w rzeczywistości styl jest mega skuteczny. Tak samo masz w stylu pijanego mistrza, ruchy wyglądają idiotycznie i nieskładnie, ale to działa!

Mój styl testowałem wielokrotnie na ulicy i jest bardzo skuteczny, również przeciwko kilku przeciwnikom i przeciwnikowi uzbrojonemu w nóż.

Mój styl zakłada bardzo mocne przygotowanie fizyczne, wyciskam 150kg na klatę.
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 482 Napisanych postów 1483 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 196449
150 na klatę ? Wow

Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-07-13 22:54:58

"Zasady..." - To one czynią nas ludzmi...

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 153 Na forum 332 dni Przeczytanych tematów 6607
nieadrian
Tak to sa charakterystyczne uderzenia dla mojego stylu, to tylko z pozoru ma wyglądać tak nieporadnie, a w rzeczywistości styl jest mega skuteczny. Tak samo masz w stylu pijanego mistrza, ruchy wyglądają idiotycznie i nieskładnie, ale to działa!

Mój styl testowałem wielokrotnie na ulicy i jest bardzo skuteczny, również przeciwko kilku przeciwnikom i przeciwnikowi uzbrojonemu w nóż.

Mój styl zakłada bardzo mocne przygotowanie fizyczne, wyciskam 150kg na klatę.

No nie normalnie wymiękam. Na kogo to działa na żula spod sklepu? Czy wyciągnąłeś halabardę z kieszeni na chłopca co kroił jabłko scyzorykiem? Chłopie ktoś ćwiczący cokolwiek po prostu cię zmasakruje! Nie wierzysz to idź do jakiegoś klubu i poproś o sparing.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obrona Terytorialna

5 ćwiczeń wytrzymałościowych dla kobiet 5 ćwiczeń wytrzymałościowych dla kobiet Smakowa, dietetyczna mąka ryżowa - Quamtrax Instant Rice Flour Smakowa, dietetyczna mąka ryżowa - Quamtrax Instant Rice Flour Rory Leidermeyer - dla niego czas się zatrzymał Rory Leidermeyer - dla niego czas się zatrzymał Phil Heath odpowiada na zdjęcia Big Ramiego Phil Heath odpowiada na zdjęcia Big Ramiego „Tiger Classic” czyli Diamond Cup w Rumunii „Tiger Classic” czyli Diamond Cup w Rumunii Andriol z nolvadexem bezpiecznie wspomaga gospodarkę hormonalną Andriol z nolvadexem bezpiecznie wspomaga gospodarkę hormonalną Imbir skutecznie ochroni przed wieloma chorobami Imbir skutecznie ochroni przed wieloma chorobami Zdrowy stolec. Czyli co robić, aby prawidłowo się wypróżniać? Zdrowy stolec. Czyli co robić, aby prawidłowo się wypróżniać?