SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o ocenę - 20 latek po 3 latach ćwiczeń

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 66607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 398 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4529
Zgadzam się z _niutonem_. Niezły kit z wymiarami i wagą. 85kg to jest wszystko. Triceps spory ale biceps odstaje strasznie (więcej niż 37-38 w łapie to bym ci nie dał)

(L)-To My

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3435
Nie piszcie czasem zlej opini bo autor was pojedzie. Odechcialo mi sie komentowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1703
_niuton_ właśnie widziałem Twoje foty - LOL - no comments
Arczi101 : nie widziałeś mnie na żywo,więc nie komentuj...
Pragnę zauważyć że zdjęcia niestety nie zawsze oddają realizm,z reguły wychodzi się na nich mniejszym niż w rzeczywistości...
Co do bica 37-38,postaram się dziś wieczorem wrzucić fotkę z metrem,może rozjaśni wątpliwości...
A reszcie dziękuje serdecznie za sogi i odbijam
Pozdro Pozdro

Westside4life
!!! WORD LIFE !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 336 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20853
Arczi- ale z Ciebie schiziol 38 centów w łapie to ja mam, a widać iż ta na zdjęciach wygląda lepiej od mojej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 133
Siemka zacznij ćwiczyć martwy cią to ćwiczenie za***iście plecki wyrabia a szczególnie dolą częśc czyli prostowniki ale spoko wyglądasz a co do łapki to chyba 42 nie ma sz no ale ....Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1703
Sonic81 - dzięki za dobre słowa ]
Panowie ja wiem że łatwo jest krytykować kogoś,zdaje sobie sprawę że nie wyglądam jak nie wiadomo kto,nad klatką faktycznie muszę popracować,podobnie jak nad nogami (czego wcale nie kryję)...
Potrafię przyznać się do błędu,rozumiem również krytyczne opinie,ale proszę o troche wyrozumiałości,z wagą nie okłamuję bo i po co ? z wymiarem bica także,nie wiem po co miałbym kłamać,pamiętajcie że u każdego rozłożenie wagi jest inne,jedni wyglądają na mniej niż mają a drudzy wręcz przeciwnie,na więcej,z tym jest różnie,i zdjęcia niestety moim zdaniem nigdy nie oddają 100 % realizmu,trzeba do tego podejść z pewną rezerwą...
Ilekroć ludzie których widziałem na zdjęciach byli w rzeczywistości dużo więksi niż na fotkach (np. DETEKTYW - strasznie wielki gość )...
_niuton_ - nie mam nic do Ciebie stary ale nie krytykuj,skoro sam nie wyglądasz lepiej,wrzuć zdjęcia za 3 lata,obyś wyglądał lepiej,czego Ci życzę jak i każdemu...
no offence
Pozdro

Westside4life
!!! WORD LIFE !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co maja moje zdjecia wspolnego z toba?
to jak wygladalem w lutym po 3 miesiacach cwiczen nie zmienia faktu ze jak na 3 lata treningow prezentujesz sie jak pipa.

a poza tym popatrz na wymiary z lutego i teraz, sadze ze tacy jak ty pracuja rok na taki postep
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1703
Zapomniałem dodać że ćwiczę 3 lata z przerwami
Miałem okresy że wyglądałem gorzej i nie chodziłem na siłkę w ogóle,może to troche wytłumaczy taki postęp a nie inny...
_niuton_ - życzę Ci żebyś Ty po 3 latach nie wyglądał jak pipa...
Wrzucisz w ten czas foty i będziemy gadać,a na razie proszę Cie nie krytykuj,pokaż z czasem że jesteś lepszy !
Tak jak pisałem wyżej - no offence !

Westside4life
!!! WORD LIFE !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie porownuje sie do nikogo, dla mnie "kulturystyka" to zmaganie sie z barierami wlasnego organizmu, dla siebie samego i nie rozumiem o co sie rzucasz od poczatku? myslales ze kazdy wystawi ci pozytywna opinie? gdybys napisal ze treniujesz 1.5 roku, no 2 lata.. to napisalbym ze jest za***iscie ale sorry.. na 3 lata to jak dla mnie za slabo chyba ze gdy zaczynales miales 30 w bicu klata 90-95 i 55-60 kg wagi jesli mniej wiecej tak to bylo to naprawfde gratuluje

kazdy ma swoj gust.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 398 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4529
Wiecie co? Wk....a mnie ten dział. Większość osób komentujących myśli tak:
napiszę że za***iście wyglądasz, dam SOGa to mi odbije jak ma abona i jest git. Wniosek? Chcesz być specjalistą w dziale fotki wazelinuj i dawaj każdemu SOGa, a no i jeszcze sam wrzucaj często swoje fotki przecież inni też wazelinują (konkurencja nie śpi). Dobrze że np. w dopingu tego nie ma:
- siema wszystkim chce sobie cykl zarzucić: litr propa, 2 litry deki, 1500 tabsów mety. Będzie dobrze?
- za***isty cykl stary, tak trzymaj SOG dla ciebie (tylko odbij póki jeszcze żyjesz).
G7: bez urazy, nie tyczy się to tego postu tylko taka ogólna refleksja mnie naszła

(L)-To My

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocencie

Następny temat

REDUKCJA-do oceny

WHEY premium