SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Preparaty podnoszace poziom testosteronu...

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5222

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1070 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16736
Witam
Mam pytanko, czy zarzywanie suplementow takich jak ZMA, Acetosteron i Tribusteron w wieku 18-19 nie wplynie jakos na moja naturalna rownowge hormonalna?? i nie odbije sie na moim zdrowiu??
Z gory dzieki bardzo

Enzo

Enzo

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Bul ,policzyłem, tam jest aż 10 surowców steroidowych. Nie mam przekonania do takich supli. Wielokrotnie pisałem, że, zgodnie ze sztuką farmaceutyczną, preparaty złożone powinny być komponowane ze składników, co do których mamy pewność, działania synergistycznego.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ZMA mozesz brac to kombinacja witmin itp. a reszte sobie odpusc bo juz igerujesz w swoja gospodarke hormonalna...ale jesli chodzi o skutki uboczne to nie sadze abys umarl po zazyciu wymienionych specyfikow Choc TT na pewno nie zadziala tak jakby to bylo za kilka lat...


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Tak , jest to jakaś ingerencja w układ hormonalny co w młodym wieku nie jest korzystne. Jednak wątpie żeby były tego jakieś rzeczywiste konsekwencje , ale ryzyko istnieje.
Poza tym w tym wieku suplementacj tribulusem nie ma wielkiego sensu jeżeli chodzi o podniesienie poziomu teścia. ZMA jaknajbardziej.

P.S Chociaż Coolbart po ZMA to miał gino więc........



------------------------------

Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
W wieku 18-19 lat nie masz "czego" podnosic - twoj poziom testosteronu jest na maxymalnym poziomie, a ww preparaty nie podniosa go ponad maxymalny dla ciebie poziom

Ale ZMA mozesz brac - to jest bardzo wszechstronny suplement


**********************
Pozdrawiam
anar

" Niewykorzystane sytuacje lubia sie mscic "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19900
Tutaj jush nawet nie chodzi o to ze niezadziala - ale mozesz sobie rozreguwac uklad chormonalny - dlatego na opkaowaniu jest napsiane ze jest to preparat dla osob dorslych - ale pod wzgledem rozwoju.
U mezczyn okres ten konczy sie kolo 21 roku zycia, wiec sam widzisz ze warto z Acetosteronem i Tribusteronem poczekaj jeszcze conajmnie 2lata.
Ale im pozniej to bedziesz suplementowal tym widocznbe efekty powinny buc wieksze


NiC Na SiŁę - WsZyStKo MłOtKiEm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brutus wez juz skoncz swoje docinki bo coraz bardziej mnie zaczynasz wk**** widziales gdzies na moich zdjeciach gino juz 100x bylo wyjasnione co i jak bylo z tym ZMA ale jak do ciebie nie dociera to z toba jest cos nie tak, jak masz cos do mnie to pisz na priv, jeszcze raz cos napiszesz pod moim adresem drwiacego to skasuje.


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"

Zmieniony przez - Coolbart w dniu 2003-10-23 22:49:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19304 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158764
Enzo skutkow ubocznych na tym nie powinienes miec ,chyba ze wyskocza tobie syfki na twarzy....zma bierz jak radza bedziesz mial super sen a zatem i regeneracja lepsza...a tt sam bralem w takim wieku i uwazam ze nie ma sensu bo efekty sa dziwne i nie zadowalajace poczekaj az bedziesz mial z 25 lat i wtedy pomysl o tym...

ps.Cool jakie gino po zma)))

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spytaj innych, przecoez oni wiedza lepiej.


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1070 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16736
Piszecie ze ZMA moge brac, informacje ze strony olimpu:
OLIMP ZMA TM anaboliczno-antyoksydacyjna formuła:
-podnosi poziom testosteronu o 43,7%
-podnosi poziom IGF-1 o 25,1%
itd....
Wiec ZMA tez podnosi poziom testosteronu i to prawie o 50%, wiec tego tez chyba ine powinienem brac.Dzieki bardzo za odpowiedzi.

Enzo

Enzo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19900
Tyle tylko ze ZMA podnosi poziom testosterony na innej zasadzie (chyba) - poprzez dostarczenie mineralow niezbednych do produkcji testosteronu - co mi swita ze to wlasnie o to chodzi


NiC Na SiŁę - WsZyStKo MłOtKiEm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
a na reklami Dibecozide Magnum pisze ze to srodek ktory zastepuje sterydy ... nie zawsze ufaj reklamie producenta !

Jestem nikim - z tego poziomu samooceny nizej spasc nie moge wiec moze byc tylko lepiej.
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

z czym mieszać serwatke przed snem

Następny temat

Gainer a wolna pzremiana materii

WHEY premium