SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prawa reka slabsza od lewej

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 224 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4876
Witam mam problem mianowicie prawa reka jest o wiele slabsza i mniejsza od lewej co moze byc powodem tego i jak moge to "naprawic".
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1622 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11751
Zamień sztangę na sztangiełki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
cwiczyc bez kombinacji normalnie obie rece tak samo z czasem sie wyrowna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 224 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4876
Hmm... a ja mysle ze rozwiazaniem moze byc zmniejszenie ciezaru na ta reke bo dobieram go do reki silniejszej przez co koncowe powtorzenia wykonywane sa slabo technicznie albo wogole co moze doprowadzilo do przetrenowania i zlego treningu na ta wlasnie reke. Co o tym sadzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobierasz ciezar i powtorzenia zawsze do slabszej reki. wiec tak, zmniejsz ciezar :P
i jesli cwiczysz najpierw jedna reke, a pozniej druga, to podobnie - zaczynasz zawsze od tej slabszej i ta mocniejsza robi tyle samo powtorzen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11740
Witam mam problem mianowicie prawa reka jest o wiele slabsza i mniejsza od lewej co moze byc powodem

to jest pytanie retoryczne?

jesteś leworęczny?

Zmieniony przez - bronkz w dniu 2009-12-13 23:01:37

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 224 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4876
bronkz jestem praworeczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 255 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1729
pewnie przetrenowales prawa łape zbyt czestym kreceniem smigla ta dlonia ;)
cwicz normalnie bez kombinacji.

"LIFE IS TO SHORT TO BE SMALL"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmiany przy powtórzenach w planie FBW georgu

Następny temat

brak efektów

WHEY premium