SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Praca na magazynie + siłownia ?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6604
Witam od pół roku ćwiczyłem w domu FBW oraz crossfit w sumie była-jest to redukcja cel coraz bliżej bo jeszcze 5-7km do wagi celowej potem wytrzymałość i siła oraz utrzymanie +/- wagi ciała. - W pół roku z 96 zszedłem na 86,5kg wzrost mój 174cm wiek 23

I od tygodnia czasu pracuje na magazynie i tam całe ciało ciągle jest w ruchy wnoszenie przenoszenie itp towarów-paczek waga jednej od 4-32kg są to narzędzia i maszyny. Wszystko ręcznie bez wózków. Zakwasy minimalne i słabość dłoni ( brak pewnego uścisku) jest zawsze. Głównie nogi plecy barki są w ruchy tak mi się wydaje bo zmęczenia ranieni nie odczułem bardziej nóg czy barków.

Więc jak teraz w taką prace dodać siłownie? I jak wygląda sprawa z chodzeniem na siłownie po psychicznym wykończeniu że pozostaje przyjść do domu zjeść i lulu albo odpoczywać mimo że siła jest do jeszcze trochę pracy .
Czy do takiej pracy dodać jedynie treningi wytrzymałościowe typu pływanie bieganie crossfit czy raz w tygodniu np w poniedziałek zrobić FBW siłowy . Dieta będzie zachowana. Nie chce przetrenować się ani w jakiś sposób uszkodzić szkielet ciała np wyskoczenie dysku z nadmiaru wysiłku czy coś innego.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 327 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3413
Zwieksz sobie makroskladniki w diecie , dobierz je do swojego wysilku w ciagu dnia trenuj 3x w tygodniu i bedzie ok , do tego jakas sumplementacja ewentualnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6604
No okey tylko jak teraz te 3 dni treningu zrobić bo chciałbym crossfot i też siłę robić jak dotychczas. Teraz to było poniedziałek i piątek crossfit a wtorek i czwartek siła. Najgorsze że nie chce przetrenować bo jaki sens w robocie latać z pudłami i potem na siłowni nogi robić też albo barki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
pokaż dietę i dotychczasowy plan trenigowy

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
Do każdego powtarzalnego bodźca zewnętrznego organizm jest się w stanie przyzwyczaić. Znam przypadki osob które rozpoczely prace fizycza i nie byli w stanie dodatkowo cwiczyc ale po kilku miesiącach zmeczenie było coraz mniejsze i pozwoliło na wdrożenie lekkich treningów, które stawaly się coraz cięższe. na tą adaptację potrzeba czasu i wytrwałości :)
także jeśli chcesz wdrożyć dodatkową aktywność to proponuję lekkie aeroby w pierwszej kolejności wprowadzać a później stopniowo lekkie treningi siłowe by po pewnym czasie móc już swobodnie ciężko trenować :) powodzenia i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 431 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6604
PePoNeNt Twoja wypowiedz jest bardzo Okey :) i też tak zrobię pierw przyzwyczaić ciało do codziennego wysiłku a potem dodać treningi... Zastanawia mnie jedno jak słabe były moje treningi że po pracy dup* mnie boli i plecy ... Przecież ćwiczyłem niemal codziennie po 2h intensywnie że potem musiałem dochodzić do siebie żeby funkcjonować resztę dnia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 2282 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62114
To,że po pracy bolą mięśnie nie świadczy o złym treningu,tylko nowych bodźcach i pracy mięśni pod innym kątem.Dlatego fachowcy mówią,aby stosować zmiany w szerokości chwytu dłoni na sztandze,kąta ustawienia ławeczki czy zmiany ćwiczeń co jakiś czas.Pozdrawiam.

rower1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
zaduzowaze dzięki, zerknij może się przyda: https://www.sfd.pl/Treningi_przy_problemach_z_plecami_Mateusz_Pietrzak-t1038878.html treningi "usprawniające" na pewno mile widziane, nawet jak nie trenujesz siłowo a jedynie pracujesz fizycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
jeszcze dochodzi aspekt regeneracji - nie wiemy jak je - może za malo kcal
druga sprawa 2 h treningu ( wykluczając mikrocykle spacjalizacji i kierunokwy trening na na siłe )

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Robote potraktuj jako rozgrzewka przed siłką
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Domowa siłownia

Następny temat

Ćwiczenia siłowe

WHEY premium