SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Próbował ktoś Big bang 3.0 ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 660 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9299
Siema,w tamtym roku ja i dwóch moich kumpli kupiliśmy z pewnego sklepu big bang 3.0 i na żandego z nas nie działał dobrze.Dałem po porcji na spróbowanie kolejnym dwóm kumplom i też mówili,że lipa.Byłem zaskoczony bo brałem kiedyś starą wersję 2.0 która ma podobny skład i była kozak.Zastanawiam sie czy nie kupiłem jakiejś podróbki,próbował ktoś z Was tego supla?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12032 Napisanych postów 160413 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234305
patrzac po skladzie nie jest zle.
szkoda tylko ze nie ma wyszczególnionych poszczegolncyh substancji w jakich dawkach wystepują

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
Takich supli się nie podrabia

Może po prostu pozmieniali coś składzie, już nie pamiętam tych formuł dokładnie bo big bang miał zawsze bardzo obfity skład i solidne porcje.
Czasem wystarczy w takiej dużej porcji dać trochę mniej np. kofeiny i już dla niektórych osób będzie to odczuwalne jako 'nie działający' produkt ;)

Niestety często zdarza się też tak, że te niby nowsze , lepsze wersje - są takimi tylko w założeniach i opisach producentach. Bardzo często pierwsze wersje produktów są kozakami, a każda kolejna jest słabsza/gorsza, bo np. trzeba było wywalić jakąś zbanowaną substancję ze składu i zastąpić ją czymś słabszym lub niczym i tak potem się zawodzimy na tych v2.0 v3.0 v4.0 itd...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 660 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9299
Widocznie ta wersja jest dużo słabsza a szkoda bo poprzednia klepała fajnie,była moc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
po big bang 2.0 moc? nawet 2 porcji mnie nie smyrnęły jakkolwiek, ale to mnie

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 660 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9299
A ja mogę porównać big banga 2.0 do supli z najwyższej półki,pobudzenie,wytrzymałość i bardzo dobra pompa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
już nie przesadzaj, że to najwyższa półka, chyba nie miałeś przyjemności szamać naprawdę najwyższej półki

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zawartość narkotyków w składzie nie czyni górnej półki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
czekałem na Twój komentarz, wiedziałem, że coś takiego napiszesz i nie kontynuuje dalszej dyskusji w tym temacie, bo chyba się już lekko poznaliśmy w tej kwestii

edit: nie wiedziałem, że np. amp citrate zostało wpisane na listę narkotyków.


Zmieniony przez - stojeden w dniu 2017-01-10 20:18:14

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Zalezy kto jak reaguje na dany suplement, mam obecnie napalma nawet nie czuje że coś wziąłem a kolega mówi ze robi treningi życia na nim, widocznie jest podatny na tego typu produkty.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Narkotyków może i nie. Ale od 2015 zbanowane przez FDA, WADA też nad tym pracuje. I wiemy czym jest wspomniane przez Ciebie DMBA, więc nie mydlmy sobie oczu wzajemnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 660 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9299
Moim zdaniem przedtreningówki typu ,,rycie bani,, to nie żadna górna półka tylko dolna i nadają się jedynie na dyskoteke dobry pre musi pompować a pobudzenie takie średnie powinno być.Ciekawe jak nowe plutonium
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki proch na masie?

Następny temat

Gym beam beta alanina

WHEY premium